2737
2739
عنوان

چقدر با خدا گفت و گو میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 131 پست
باهم زیاد حرف داریم من مشورت میگیرم و خدا با نشونه هاش بهم جواب میده 

پس تو هم به نشونه ها اعتقاد داری😍

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
منم قربون صدقه خدا میرم      

حس لذت بخشیه

بگما نیاید بگید عضویتت مبارک ک شب میام سراغتون هاهاهاهااااا میشه الکی لایکم نکنی🤦‍♀️😅اخه خر ذوق میشم فکر میکنم جوابمو دادین  بعد میبینم ی لایک خوشک و خالیع دلم میگیرع😅🤣🤣عاشق تاپیکای ترسناک و فان و خاله زنکیم لطفا اگ رفتین منم تگ کنین❤️🤗باتچکر ماچ ماچ😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کیه؟من دیگه خدایی نمیشناسم فقط دلم براش تنگ شده همیین که خودم به زودی میرم پیشش

نمی شناسی کجا میخوای بری عزیزم!؟ دلت برای کسی که نمی شناسی که تنگ نمیشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
حس لذت بخشیه

خیلی  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
نمی شناسی کجا میخوای بری عزیزم!؟ دلت برای کسی که نمی شناسی که تنگ نمیشه

چرا تنگ نشه میشه خوبم میشه یه زحمت از زحنتایی که نمیکشه کم میکنم

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
2740

من قبلا خیلی وقته کار بد میکردم حس میکردم خدا با یه نشونه های بهم تلنگر میزد

ولی  الان خیلی کم تلنگر میزنه چون تقصیر خودمه شرمندشم

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
چرا تنگ نشه میشه خوبم میشه یه زحمت از زحنتایی که نمیکشه کم میکنم

من که متوجه نمیشم چی میگی اما شما هم متوجه صحبت من نشدی دوست عزیز

امیدوارم حالت رو به راه بشه  

خدا کیه؟من دیگه خدایی نمیشناسم فقط دلم براش تنگ شده همیین که خودم به زودی میرم پیشش

از ته قلبت عاشقشی میدونم❤

انگار خیلی خسته ای تو هم عزیزم

به رفتن فکر میکنی؟ مگه دست خودته؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
وقتی دلگیرم خیلللی باهاش حرف میزنم گاهی هم وقتی حالم خیلی خوبه قربون صدقش میرم

با اون حرف میزنی خیلی خوبه 

پس خیلی دوست داره

من که خیلی بی معرفتم

منم دلگیرم ولی از خودم و کارام

نماز نمیخونم ولی زیاد با هم گفتگو میکنیم

چی میشه که باهاش حرف میزنی؟

میشه چند تا مثال بزنی؟

زیاد یعنی چقدر؟

از ته قلبت عاشقشی میدونم❤ انگار خیلی خسته ای تو هم عزیزم به رفتن فکر میکنی؟ مگه دست خودته؟

میتونه دست خودم باشه به راحتی 

من اگر تنها کسم تو ی زندگیم مادر بزرگم‌رو از دست بدم دیگه هیچی واسم ارزش نداره از این جهنم وارد جهنم بعدی میشم

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
این روزا همیشه و هر لحظه

چه عالی

ولی چطور  ؟ من چرا نمیتونم هررر لحظه باهاش حرف بزنم؟😓