2737
2734
عنوان

لعنت به هرچی بی شعوره و‌ نفهمه...

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 78 پست
من که هر مراسم و عروسی میبینم چه خونه چه تالار چه رستوران زنگ میزنم گزارش میدم😏😏😏

شماره ای که زنگ میزنی بگو منم سوژه زیاد دارم

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
دیه وهزینه بیمارستان کروناییا رو بندازن گردن صاحب مجلس عزا وعروسی این بساط برچیده میشه

کاش تالارارو‌میبستن

تاوان عشق را دل ما هرچه بود داد..چشم انتظار باش در این ماجرا تو هم.،!🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میتونم بگم به من ربطی نداره بقیه خود دانید  تو رعایت کن نمیخواد نگران این و اون باشی

من رعایت کنم تو رعایت کنی نیست که باید همه. رعایت کنن.

میگن فرد ناقل رعایت نکنه توی سالم رعایت کنی امکان ابتلات بیشتر تا اون ناقل رعایت کنه

2728
فقط میتونم بگم به من ربطی نداره بقیه خود دانید  تو رعایت کن نمیخواد نگران این و اون باشی

این که واقعا به ما ربطی نداره یه مشت بی فرهنگ چه غلطی می کنن اما به شرطی که این بی شخصیت بازیاشون برا مردم اطراف و جامعشون هم اثرات منفی نداشته باشه وگرنه بی فرهنگ خودشون بمیرند به جهنم مردم مظلوم چه گناهی کردن

با تولد رنج ما آغاز شد...رنج افتادن 

وا یعنی چی این یه بیماری هست که به دیگران هم انتقال داده میشه کسی که رعایت نمیکنه حتما دلش میخواد بمیره و خیلی زجر بکش خوب به درک ولی بقیه چرا باید تاوان نفهمی نادانی یکی دیگه رو بدن  

2740

عزیزم رعایت تو به تنهایی کافی نیست چون تو اگه ماسک داشته باشی وطرف مقابلت نداشته باشه احتمال انتقال ویروس حدود ۵۰ درصده

پس تو این قضیه لااقل به من ربطی نداره بی معنیه.

×××چگونگی برخورد در نی نی سایت به سبک فردی  که از نظر روحی روانی وعقلی در سلامت کامل به سر میبرد                                                               ۱_ابتدا با لبخند وآرامش وارد سایت میشود نه با هدف تخلیه عقده ها وکمبود های درونی                         ۲_به عنوان تاپیک توجه کامل کرده وچنانچه به آن علاقه مند بود وارد میشود                                     ۳_درصورتی که با موضوع مطرح شده توسط استارتر مخالف بود، بدون توهین، مخالفت خود را با آرامش مطرح میکند وبا فحش های زیبا، انتقام برخورد اطرافیان بی فرهنگ خود را از استارتر نمیگیرد.             ۴_درصورت نیاز به راهنمایی در حد توان راهنمایی میکند                                                                    ۵_عقاید خود را به زور وتوهین وارد حلق دیگران نمیکند                                                                   ۶_در تاپیک جدی که با هدف دریافت راهنمایی ویا تبادل نظر ایجاد شده مزه پرانی ولوده گری نمیکند.        ×××لطفا چنانچه هریک از این موارد را رعایت نمیکنیدبه هیچ عنوان وارد تبادل نظر با بنده نشوید،متشکرم😊
وا یعنی چی این یه بیماری هست که به دیگران هم انتقال داده میشه کسی که رعایت نمیکنه حتما دلش میخواد بم ...

همینو‌بگو 

تازه اونروز میگفت تمام تلاشمونو میکنیم مجوز صد درصدی تالارا رو بگیریم که بتونن کامل فعالیت کنن

اره که رسما مردم همه بمیرن و هیچکسم صداش در نیاد