2733
2734
عنوان

احتمال بارداری حتی با مصرف قرص اورژانسی

| مشاهده متن کامل بحث + 15885 بازدید | 79 پست
احتمالش کمه اینا که میگن حامله شدیم قرص نخوردن از دروغ میگن چون ۹۹/۹۹درصد احتمال خطا نداره 

ان شاءالله برا خودت پیش میاد میفهمی راست میگن یا دروغ😂😂😂😂

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه فقط یکبار یا دوبار تو یکسال باشه قرص اورژانسی جواب میده اگه بیشتره باید یه روش دیگه انتخاب کنی&n ...

برای اولین باره میخوام بخورم 

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 
2728
2738
چند ساعت بعد رابطه خوردید ؟ ببخشید رابطتون کامل بود ؟ 

یه روز بعداز رابطه خوردم جواب نداد سریع باردارشدم ... ...

با گرد افشانی ام رومن تاثیر داره خدا به اونایی که منتظرن بارداربشن بچه بده نه به من قاتل شدم فقط 

مادرم ضربان قلب من است.
برای اولین باره میخوام بخورم 

بیشتر از یکی دوبار میگن مضره نه این که جواب ندا من یه بار برا بار داری اقدام کردم بعد پشیمون شدم ده دیقه بعد دوتا خوردم هچی نشد ماه بعد دوباره اقدام کردم با یه بار باردار شدم نگو اون دعفم قرصه نزاشته حامله شم

روشدن نداره که زن وشوهریددیگه

اره ولی تازه از نامزدی گذشتیم عقدیم بعدم کم سنیم شوهرم رفته بگیره قرص بهش ندادن ضایع شده 😂

یه روز بعداز رابطه خوردم جواب نداد سریع باردارشدم ... ... با گرد افشانی ام رومن تاثیر داره خدا به ا ...

خب چرا سقط کردی ؟ عقدید ؟ 

2706