2737
2739

عزيزم ميشه بپرسم چقدر در نظر گرفتين واسه سيسموني؟

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️

چیز های بگیر که واقعا واقعا به دردت میخوره الکی خرج اضافه نکنی من بجه دار بشم کمد تخت بزرگ نمیخرم جون نه دیگه کمد مد هست نه جا واسه تخت بزرگ دارم همه چیز رو در نظر بگیر بعد بخر 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کریر که خیلی به درد میخوره من پسرم ۱۴ ماهشه هنوز تو ماشین وقتی خواب میره میزارم توی کریر...من کالسکه زیاد استفادم نشد فقط یه بار مسافرت و البته خوردم به کرونا وگرنه تابستون بچمو میبرم پارک.من روروئک نگرفتم آخه میگن خوب نیست ضرر داره

2728
ماشین کهنه شور برا لباس شستنش عالیه کالسکه کمد لباس وسایل بهداشتی دندون گیر لباس بیرونی توخونه حوله ...

مد نظرمون یچیز دیگس به جای ماشین شارژی

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹

بچه ها اگر سایت یا اینستا می شناسین که سیسمونی از برندهای خوب داره ممنون میشم معرفی کنید 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   

عزیزم پیشتهادم بهت اینه اگر تهرانی حتما سیسمونی آقابزرگ یه سر بزن همه چی داره لباساش خیلی جنس خوبی داره البته لباس مجلسی خیلی خاص نداره اگر شیشه شیر و پستونک می خوای بگیری حتما مارک اونت بگیر از اونت استور سفارش بده قیمتاش از مغازه بهتره کالسکه اگر میگیری کالسکه ای بگیر که کم جا باشه راحت تا بشه کالسکه هایی هستن که اندازه کوله پشتی میشن وقتی تاشون میکنی اگر قصد خرید صندلی ماشین داری چیزی بگیر که از بدو تولد مورد استفادت باشه مارک مکسی کوزی مدل اکسیس خیلی عالیه البته اگر گیر بیاد لباسم زیاد نگیر نوزاد زود بزرگ میشه دو دست صفر بگیر سه دست۱ بعقیشو ۲ به بالا بگیر 

2738
من که هیچوقت تخت بچه نمیذارم اتاق خواب خودم 😐 وسایل بچه اتاق خودش یه گهواره هم سطح با تخت خودم او ...

منم این این تخت های بغل تخت مادر داشتم ولی الان که بچم بزرگ شده ۱۴ ماهشه دیگه توی تخت خودش میزارم.

آخه تا دو سالگی باید کنار خودم باشه نصف شبا شیر میخواد نمیشه که دم به دقیقه گریه کنه من برم اتاقش شیرش بدم و برگردم اصلا اگه صدای گریه شو نشنیدم چی

سایز صفر زیاد نگیر چون فوری کوچیک میشه براش. کلا لباسهای چتد ماهگی زود کوچیک میشه کم بگیر. 

اسباب بازی هم یکی دوتا برا خوشگلی سیسمونی بگیر بعدا به مرور که بزرگ میشه بگیر . برا بچه تازگی اسباب بازی جذابیت داره فقط. چیزی گه چند ماه تو ویترین کمدش دیده هیچ جذابیتی نداره براش

منم این این تخت های بغل تخت مادر داشتم ولی الان که بچم بزرگ شده ۱۴ ماهشه دیگه توی تخت خودش میزارم. ...

من که هنوز بجه نداریم همیشه میگفتم جای بچه رو ار ۹ ماهگی جدا میکنم همسرم دعوا راه مینداخت سر بچه ای که هنوز نیست😐😐😐😐

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍