2737
2734
منم میخونم  ان شاء الله همه عیدی بگیرین از آقا امام رضا🌹

ان شاالله . حاجتت روا دلت شاد التماس دعا

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
منم میخونم گلم 

حاجتت روا دلت شاد . التماس دعا

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخونم دلم هوای حرم امام رضا رو کرده😔

منم میخونم،واسه ازدواجم دعاکنید اگه به صلاحمه به کسی که دوسش دارم برسم یا هرکی که خود امام رضا صلاح ...

حاجتت روا دلت شاد التماس دعا

2728
منم میخونم 

حاجتت روا دلت شاد التماس دعا عزیز

دوتا میخوانم 

همسر عزیزم آخرش جذبت میکنم حالا ببین 😏میرسه روزی که به هدفم برسم👍   ❤️❤️                                          میدونم من ملکه زیبای زندگیت هستم میدونم و زندگیت بدون من هیج زیبایی نداره💋👑
2738

منم میخونم ممنون از تاپیکت😘😘😘

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

منم میخونم .ان شاالله حاجت همه برآورده شه

بعد چهار سال از این دکتر به اون دکتر رفتن که همه میگفتن مشکل نداری بلاخره یه دکتر متوجه مشکلم که آندومتریوزه شد ومیگه باید ivf بشم😢😭😭.میشه لطفا برای طبیعی باردار شدنم صلوات بفرستی؟
منم میخونم واس همتونم دعا میکنم

فدای دل مهربونت عزیزم ،ان شا الله امام رضا همیشه توی زندگی پشت و پناهت باشه 🙏🙏🙏🙏🌹

وقتی ریپلای میکنی جوابتو نمیدم ،یا درخواست دوستیتو قبول نمیکنم بدون برام اهمیت نداره
2706