2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تورو خدا برامنم دعا کنین  من هشت شب نمیتونم ولی امشب حتما میخونم حدودا ساعت ده و اینا  ا ...

حاجتت روا دلت شاد . باشه ولی امشب یادت نره ها 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
منم ميخونم عزيزم 

حاجتت روا دلت شاد . التماس دعا

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2728

منم میخونم♥️

خانوما واسم دعا کنید آرزوی محالم براورده بشه😔

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
سلام خواهری ...من ببخشید عذر شرعی دارم میتونم یاسین بخونم امشب

عزیزم دوستان سرچ کردن انگار اشکال نداره پریودی . خواستی  بخون عزیزم 

2738
من پریودم اشکال نداره

عزیزم انگار دوستان سرچ کردن اشکالی نداره پریودی . عزیزم اگه خواستی بخون 

منم امشب میخونم

حاجتتون روا

تو روخدا امشب منوهم با دل پاکتون دعا کنین 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

دعا کنین و امام رضا رو واسطه کنین خدا حاجت منو هم بده😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

منم برا شماها دعا میکنم انشالله هرچی از خدا و امامون میحاین بهتون بدن

منم میخونم♥️ خانوما واسم دعا کنید آرزوی محالم براورده بشه😔

حاجتت روا دلت شاد . التماس دعا

میخونم

التماس دعا

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706