2752
2734
عنوان

وافل‌ساز + عکس

1816 بازدید | 24 پست

ما جهازمونو گذاشتیم همه ریختن سرمون چیه وافل ساز بده عیبه هزینه اضافیه مگه هر روز شیرینی میخوری 

حالا عکسشو میدم بهتون ببینین چه گوگولیه 

http://s13.picofile.com/file/8401739300/IMG_4612.JPG

روی عکس کلیک کنید باز بشه اپلودسنتر سایت امروز خراب شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصن وافل چیه؟؟؟ ک وافل ساز بخریم؟؟ وافل خوردنیه؟؟ 

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
2731
خیلیم شیک و منطقی    

چقد خریدی گلم اتفاقا ب نظرم خوبه ایشالا منم بعد عروسی میخرم چ مارکی هست. فقط صورتی داشت؟؟ 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

من وافل خیلی دوس دارم همسرم هم همینطور ی راهی نیس مثلا قالبی چیزی ک تو سولاردام درست کنم؟ دیگه پول ندارم چیزی بخرم 😟 اگ نشه تو سولاردام درست کرد ایشالا بعد عروسی میگیرم

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
چقد خریدی گلم اتفاقا ب نظرم خوبه ایشالا منم بعد عروسی میخرم چ مارکی هست. فقط صورتی داشت؟؟ 

توی دیجی بزن برندای دیگه میاره اگر ساندویچ ساز نخریدی بعضیا هستن دوتارو باهم انجام میده

من به خاطر رنگش بیشتر خریدمش چون برقیام سیلور هستن حتی کوچیکاش ۷/۸ تکه برقی کوچیکمو صورتی خریدم از این برندای ترکیه‌ای که اصل هست. 

مارکش کرکماز رنگای مختلف داره قرمز/ مشکی/ رزگلد/ ابی/ سبز/ همه رنگی دارن اینا. وافل ساز فکر کنم ۱۲۰۰ خریدم. چرا فکر کنم قالبم باشه براش باید بگردی تو دیجی بگرد یا گوگل بزن میاره. ولی من یک تاپیکی رفتم واسه سولاردم و ماکروفر میگفتن خوب در نمیاره مثل فر. حالا بعد ازدواجم میشه ادم بخره همه رو واجب نیست الان بخری ولی در کل خوشمزه‌ست. راستی با عشقم اشتی کردیما دیشب. امشب کلی عذاب وجدان گرفته بود   

من وافل خیلی دوس دارم همسرم هم همینطور ی راهی نیس مثلا قالبی چیزی ک تو سولاردام درست کنم؟ دیگه پول ن ...

منم بخدا لخت شدم پولام رفت همه‌اش هرچی‌ام میخری باز ادم یک چیزی میبینه دلش بخواد... مام که سیرمونی خرید نداریم کلاُ‌. مامانم میگه زنای قدیم با یک دیگ ده مدل غذا درست میکردن شماها صد مدل وسیله برقی دارین عرضه ندارین هیچی درست کنید   بذار برات سرچ میکنم و میپرسم ببینم توی سولاردم میشه مارک سولارت الجی بود؟ تو گوگل سرچ کنم ببینم قالب براش گیر بیاد بخر موقت تا بخری خودشو. 

2706