2733
2739
نه خانواده من مثلا می گن نه خوبه والله تو شورشو در اوردی یهو بگو اصلا نمی خوام ازدواج کنم مسخره اشو ...

واااى 😂😂😂

كار خوبى ميكنى اگه بدلت نشينه ك فايده نداره 

ازدواج نكردن و مجرد بودن هزاربار بهتره تا ازدواج بدون علاقه حالا ميخواد بهترين مرد دنيا هم باشه ... 

واااى 😂😂😂 كار خوبى ميكنى اگه بدلت نشينه ك فايده نداره  ازدواج نكردن و مجرد بودن هزاربار به ...

اره خلاصه همه خواستگارا رو اینجوری کردم یام دیدم پسره از دختر متین خوشش میاد می گم من خیلی باید ازاد و رها و  کلا ول  باشم هاااا من 😁 پسره 😑🖐️

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ساعتو نیم تو اتاق خیلی زیاده چی میگین خداییش؟ما فک کنم نیم ساعت طول کشید ولی چن روز بعدش خودمون رفتیم بیرون راحت حرف زدیم تو خونه واقعا نمیشه

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2731