2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر چی برمیداری همون موقع بزار سر جاش 

کار هر لحظه رو درست همون لحظه انجام بدی 

نهار میخوری سریع همون لحظه ظرف ها رو بشور 

سحر خیز باش 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
من که بعضی وقت ها خسته میشم بیخیال تمیزی تا کی ما زنها اینقد حمالی کنیم

ببخشید پس اقایون چی باید بگن 

عین… ..کار میکننن خرج خوراک و پوشاک زن و بچه شون رو… 

واقعا ک 

2738

با وجود یک شوهر گشاد و شلخته و دوتا بچه شیطون میخوام بگم حرف خاصی در این باره ندارم. هرچی تمیز کنم نیم ساعت دیگه میریزن به هم. دیگه اندازه توانت مایه بذار ی کم بهم ریخته باشه به جایی برنمیخوره

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."
ببخشید پس اقایون چی باید بگن  عین… ..کار میکننن خرج خوراک و پوشاک زن و بچه شون رو…  واقع ...

اقایون مثل ماها رنج نمیکشن

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

من زمان مجرد بودم مرتب بودم

الانم چیزی میارم کارم تموم‌شه سرجاش میزارم

یه برنامه نوشتم هر روز یه قسمت خونه کامل تمییز میکنم خونه کمی بزرگه یهو بخوام اذیت میشم

مسولیت اتاق دخترم با خودشه 

شوهرم‌صبح ۷ میره ۷ میاد فقط چیزی رو اعصابم این سویچ ماشین مدارک رو اپن میزاره که دیگه اهمیت نمیده

آره منم یه روز حال دارم یه روز نه

دقیقااا آخه این چه دردیه.حالا بازم ممکنه هرکسی یکی دوروز در هفته مریض باشه نتونه انجام بده.یه قسمت خونه چند هفته هست که باید مرتب بشه ولی نمیشه   

با وجود یک شوهر گشاد و شلخته و دوتا بچه شیطون میخوام بگم حرف خاصی در این باره ندارم. هرچی تمیز کنم ن ...

ایول ماها مثل کلفت ازصبح تمیز میکنیم بعد شوهر شلخته از اونور بهم می ریزن من که خدایش بریدم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
خیلی خوبه بازم بگین

عزیزم اینا رو رعایت کنی حله دیگه 

بعدشم برنامه ریزی داشته باش مثلا من هر روز میدونم باید راس ساعت 12 ظهر نهارم باید اماده بشه 

اینجوری نباش ک مثلا مدام بخودت بگی حالا نیم ساعت دیگه دست بکار میشم ن درست همون لحظه کارت رو انجام بده حتی ی بشقاب هم کثیف میشه نزارواسه وقتی ک ظرف ها روی هم بشه اصلا همون لحظه همون ی دونه بشقاب رو بشور 

هر شب قبل خواب هم سریع روی اپن دستمال بکش و وقتی میخای بخابی خونت برق بزنه از تمیزی

بعد ی مدتی دیگه عادت میکنی اعصابت نمیزاره خونه کثیف بشه 

هر چیزی رو ورداشتی باز سر جاش بزار.موقع آشپزی ظروفی که درمیاد رو حتما بشور وآشپزخونت رو مرتب کن وفقط ...

یعنی شما یکروزه کل خونه را تمیز میکنی؟ برنامه من اینه که هرروز یه قسمت تمیز بشه.میشه توضیح بدی تو اون یه روز چکارا میکنی؟خسته نمیشی