2733
2734
عنوان

سلام خانوما کسب پولاشو تو بورس به سبدگردانی داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4091 بازدید | 51 پست
من چیزی ازبورس بلدنیستم اگر واردبورس بشم میتونم موفق بشم؟

برو توی نت تحقیق کن دربارش.منم دارم تحقیق میکنم که چی رو ارزون بخرم و گرون بفروشم.من همسرمم کمکم میده خودم هنوز کامل نمیدونم چی رو باید بخرم که چندروز دیگه سود کنه.

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@نسیماخانوووووم

@ننه_سرما    

@jasminnnne    

بچه ها سبد گردانه ک گفتم سراغ دارم میگه هر ماه ۱۵درصد از سود رو خودش بر میداره 

ینی ۸۵درصد سود پولتون براخودتونه

پایان هر دوره ام حق الزحمه رو میگیره

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
واقعا؟؟؟ 😦 چرا؟ 😦

عزیزم بیا 

نوشتم

تگ نشدی

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
ما تو نوسانگیری میخریم ومیفروشیم تا مثلا  30درصد یا 100درصد  در عرض یک روز سود کنیم

در طول یه روز سهم شما تنها بین مثبت ۵ تا منفی ۵ می تونه نوسان کنه یعنی خونه پرش از هر سهم در یه روز ۵درصد می شه سود کرد شما چطوری ۳۰ درصد یا ۱۰۰در صد سود می کنید😶😶😶😶😶😶

2738
شمارش رو میدی گلم؟ 

بله درخاست دوستیمو قبول کنین

سلام خانوما خوبین.من اردیبهشت وارد بورس شدم .کلی ضرر کردم. بدترین موقع بود.تو یه گروه تو ایتا کاربری بود که خیلی خوب اطلاعات خرید و فروش سهم میداد.یه مدت باهاش چت کردم دیدم طرف سبد گردان فامیلاشونه مذهبیه و حلال حروم سرشه .اول ازش خواستم یکی دوتا سهم برام بخره .انجام داد تو یه هفته سود خوبی هم گرفتم پیشنهاد سبد گردانی دادم بهش که پرتفوم رو مدیریت کنه.اول قبول نکرد اصرارکردم قبول کرد.ماه اول چهل در صد سود گرفتم.و 15 درصد سود رو هم دادم بهش.

تقریباسیصد تومن داشتم 120 تومن سود گرفتم یه ماهه  18 تومن میشد کمتر گرفت ازم.

شرایطش هم اینطوریه که شمااصلا خرید و فروش انجام نمیدی .مسِولیت ضرر روقبول نمیکنه چون بازار قابلپیش بینی نیست.ماه دوم سی و پنج درصد سود گرفتم.خودش هم یه گروهداره ماهی صدتومن میگیره چند تا سهم معرفی میکنه.سهمای رانتی خوبی معرفی میکنه

ما تو نوسانگیری میخریم ومیفروشیم تا مثلا  30درصد یا 100درصد  در عرض یک روز سود کنیم

مگه میشه؟دامنه نوسان که پنج درصد بیشتر نیست تو منفی کامل بخری تو منفی کامل بفروشی میشه ده درصد .1/5 هم کارمزد نهایتا میبری 8/5 درصد

2706