2733
2734
عنوان

دیشب بچه نه ماهم پخش زمین شد

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 46 پست
به قران اصلابچها ساکت اروم بودن تاچشمموبرگردوندم افتاداصلاکی رسیدبلندشه وبیوفته تاخونه هردوتاشون جیغ ...

آخی عزیزم حالا دیگ ناراحت نباش بچه هزار بار میخوره زمین و بلند میشه هردفه ک نباید انقدر غصه بخوری البته منم هنوز مادر نشدم شاید عین شما بشم ولی پیر میشی زود اینجوری 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چمش نمیزدن ، میتونست کرونا رو به ده نفر منتقل کنه ... چون طب بررسی بهداشت جهانی بچه ها خیلی خوب ویرو ...

منکه بچهاموازادنزاشته بودم که به بقیه ویروس منتقل کنن توکالسکه بودن وازکالسکه بیرون نیومدن درضمن بیرون بازاربودوجایی بودکه مردم زیادرفت وامدنمیکردن 

2728
منکه بچهاموازادنزاشته بودم که به بقیه ویروس منتقل کنن توکالسکه بودن وازکالسکه بیرون نیومدن درضمن بیر ...

حرفو نمیگیرین، بدبختی مردم این مملکت اینه! 

میگم چرا بچه رو بیرون بردی ،،، اگر بیرون بردی تو این بازار ویروس اتفاق بدی افتاد میخوای چکار کنی؟!

اره باالکل

الکل برای بچه ضرر داره از پوستش جذب میشه و باعث بالا رفتن فشار خون میشه

سعی کن نری بیرون با بچه های اینقدری که همش دستشونو تو دهنشون میکنن

کمربند کلاسکه رو هم ببند

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴👒
2740
به قران اصلابچها ساکت اروم بودن تاچشمموبرگردوندم افتاداصلاکی رسیدبلندشه وبیوفته تاخونه هردوتاشون جیغ ...

شاید خانمه واسته ورش داره نتونسته بجه افتاده!!!! خانمی مراقبش باش از سرش خون بیاد هبهتر ازاینه که فقط ورم کنه    

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
حرفو نمیگیرین، بدبختی مردم این مملکت اینه!  میگم چرا بچه رو بیرون بردی ،،، اگر بیرون بردی تو ا ...

بابامن داخل بازارنمیخواستم برم که بیرون بازاروجایی بودکه خلوت بودخودمم میدونم کجاهاخیلی شلوغه نمیبرم الکلم باخودم برده بودم بچهاهم توکالسکه بودن وزمین نیومدن ازکالسکه بجزاینکه این افتاد

گوش شنوا نیست  هرکی یه بهونه میاره

الان تو یه تاپیکی بودم میگن آی مردم عروسی نگیرین بذارین برای بعد...

یکی میگه شما عروسی نگیرین!

باید همه رو تعطیل میکردن و سبد غذایی برای مردم میبردن. تو چین یک نفر تو خیابونا و کوجه ها و حتی اتوبانا نبود!

توکالسکه بودن وداخل بازارنبودبیرون وتوهوای ازادبه هیچ کسی هم دسترسی نداشتن که بخوان ویروس بگیرن

عزیزم به سرزنش دیگران توجه نکن ملت همینجوری رو هوا یه چیزی من. فقط همیشه خیلی بیشتر مراقب کوچولوهای گلت باش 

الکل برای بچه ضرر داره از پوستش جذب میشه و باعث بالا رفتن فشار خون میشه سعی کن نری بیرون با بچه های ...

من هیچوقت نمیرفتم بازاربه قران بعدمدتهادلم گرف خواستم برابچهایه ذره میوه بگیرم وبیام کاملاداخل بازار نسدم یه جایی بیرون ازبازاربودوبچهارونذاشتم بیان پایین ازکالسکه تااینکه این بچه افتادورش داشتم واومدم خونه

بابامن داخل بازارنمیخواستم برم که بیرون بازاروجایی بودکه خلوت بودخودمم میدونم کجاهاخیلی شلوغه نمیبرم ...

کار خوبی کردی رفتی بیرون عزیزم. نمیشه که زندگی رو تعطیل کرد حتما کسی هم نبوده جوحوهاتو پیششون بزاری کار درستی کردی بردیشون. فقط میبریشون بیرون خیلی مراقب باش 

2706