2737
2739
عنوان

پایان عرضه اولیه سیتا

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 82 پست

سلام بخوایم سایت سجام ثبت نام کنیم واس کد .

چه مدارکی لازمه ؟

شماره موبایل حتما باید به اسم خودصاحب مشخصات باشه ؟؟من خطم ب اسم یک نفر دیگس سایت خطا میده ؟؟؟؟

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
سلام از طریق خود وبسایت سجام اقدام کنید اگر داخل گروه ما عضو هستین ویدیو آموزش کاملشو گذاشتم

چه گروهی ؟؟ 

میشه تو تلگرام ی کانال یا گروه بزنید 

آیدی گروه بزارید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بخوایم سایت سجام ثبت نام کنیم واس کد . چه مدارکی لازمه ؟ شماره موبایل حتما باید به اسم خودصاح ...

سلام

مدارک خاصی نیاز نداره

فقط زمانی که میخواین احراز هویت بشید باید مدارک همراهتون باشه (مدارک شناسایی) کارت ملی و شناسنامه

شماره موبایل باید رو گوشیتون فعال باشه که کد تاییدی که ارسال میشه رو وارد سایت کنید

و بهتره ب نام خودتون باشه که بعد ها دچار مشکل نشید.

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
چه گروهی ؟؟  میشه تو تلگرام ی کانال یا گروه بزنید  آیدی گروه بزارید

هم کانال زدیم هم گروه داریم و از دیروز راه افتاده

آدرس کانال داخل امضام هست

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
2731
سلام مدارک خاصی نیاز نداره فقط زمانی که میخواین احراز هویت بشید باید مدارک همراهتون باشه (مدارک شن ...

مرسی دستتون درد نکنه  ن ب مشکل نمیخورم ب اسم پدرم

ممنون درباره دارایکم چکار کنم؟بخرم یا صبر کنم تا ماه بعد

در سبد دارایکم سهم های خوبی وجود داره

من نمیتونم قطعی سیگنال خرید بدم

اما اهدافی که صحبت میکنن رقم های خیلی بالاتری از قیمت فعلی سهم هستش

من چون خودم خیلی اهل ریسک نیستم صبر میکنم برای عرضه دارادوم

یا اگر دارایکم از قیمت فعلی کمی منفی بخوره و پایین بیاد اونموقع میخرم

2738
سلام من حود یک میلیون موجودی دارم میشه معرفی کنید فردا چی بخرم میخام نگه دارم تا عید

لینک گروه مارو دارین؟

بعد گرفتن کد .. تایم بخصوصی داره یعنی منظورم اینه ک باید حتما خریدو فروش کنیم ؟

کد بورسی؟

سلام مدارک خاصی نیاز نداره فقط زمانی که میخواین احراز هویت بشید باید مدارک همراهتون باشه (مدارک شن ...

خب صبر کنید تا برای همون شماره ای که دادین یوزر و پسوورد از طرف کارگزاریتون ارسال بشه

که معمولا حدود ده روزی طول میکشه