2737
2734
عنوان

یه حس ششمی بیاد ❤

90 بازدید | 19 پست

یه پسره هس تو فامیلمون ک پزشکه و ازش خوشم میاد بهش میرسم ؟ میاد خواستگاری ؟ راجب ازدواجم کلا بگید 

سوالم اینه اما قبلش راجب ظاهرم یه چیزایی بگید ببینم تا چ حد حستون خوبه❤

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی جواب داد.جواب منم بده.

هنوز بم فک میکنه و دوسم داره؟

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2731
2738
خوشگلی .مهربونی .قدت بلنده.زود باوری

میشه به منم بگی کی ازدواج میکنم؟

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
حس شیشم ندارم من ..انشالله که هروقت ازدواج کردی خوشبخت بشی😚

مرسی عزیزم 😍😘😘🌹🌹

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)