2737
2739
من اگه خدا خواست ی روزی بچه دار شم سعی میکنم از همون اول منظم بارش بیارم ی تایم خاصی شیر وخواب اینا ...

نخیر نمیشه

نوراد ۹ ماه توی شکم بوده حالا وارد دنیای جدید شده ، حداقل سه ماه زمان میخواد تا ریتم روز و شبش درست بشه....سراسر نیازه به مادر ، فقط باید محبت کنی و صبوری تا بزرگتر بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریه می کنن خواهر دمار از روزگار آدم در میارن تا ۶ ماهگی

یعنی نمیشه یکی هم بره دانشگاه هم بچه داری کنه هم بخوابه؟

خدایا تنها امیدم تویی💛لایک نکن عزیز دل برادر
من اگه خدا خواست ی روزی بچه دار شم سعی میکنم از همون اول منظم بارش بیارم ی تایم خاصی شیر وخواب اینا ...

آدم خیلی حرفا میزنه و تصمیما میگیره از قبل !! بچه ها اونطوری که میخواییم نمیشن همیشه 

متاهل هستم
2728
نخیر نمیشه نوراد ۹ ماه توی شکم بوده حالا وارد دنیای جدید شده ، حداقل سه ماه زمان میخواد تا ریتم روز ...

من نوزاد بودم مامانم منو میذاش شیرخوارگاه میرفت سرکار شاید واسه همینه رابطه الانمون کمه باهم ،ولی بجاش حقوق بگیره رفاه و خودشو بچه هاش فراهمه 

کدوم بهتره یعنی🤔🤔

خدایا تنها امیدم تویی💛لایک نکن عزیز دل برادر
2738
رفلاکس نه نفخ پیدا کرده 

آروغش را بگیر

شیسه شیر بیبی لند یه مدل داره لوله داخلشه ، کمک میکنه بچه کمتر هوا بخوره

نفخ بچه به مرور بهتر میشه

میدونم الان باورش برات سخته اما مطمئن باش خیلی زود ابن روزها تمام میشن

من نوزاد بودم مامانم منو میذاش شیرخوارگاه میرفت سرکار شاید واسه همینه رابطه الانمون کمه باهم ،ولی بج ...

ببین هر چیزی در جای خودش خوبه ، من نظرم اینه حداقل تا دو سال مادر کنار بچه باشه ، بعد بگذاره مهد یا پیش مادربزرگ و بره سر کار

در بدو تولد تا ۶ ماهگی بچه هویت و وجود خودشو با مادر یکی میدونه و برای همین نباید تنها بمونه