2733
2734
دوستای نی نی سایتی سلام
من یه پسر یک ساله دارم که هر کاری می کنم تاسه صبح بیداره و چون شاغل هستم این مسئله داره خیلی اذیتم میکنه
هر راهی به فکر م رسید امتحان کردم ولی جواب نداد این رو هم بگم که سرحاله و بهانه نمیگیره غش غش میخنده و فقط دوست نداره بخوابه
حتی سعی کردم از بعد از ظهر اصلا نخوابه ولی فایده نداره یه استراحت نیم ساعته سر شب هم براش کافیه و اصلا دلش نمیخواد شب بخوابه ..
توروخدا اگه راهی دارین پیشنهاد کنید امروز سرم شلوغ بود ولی همسرم زنگ زد و یادآوری کرد که حتما اینجا مطرح کنم شاید راه حلی پیدا بشه..
عزیزم بذار روزها زیاد فعالیت کنه تا خسته بشه. هر چه بیشتر بهتر. یه مدت که اینطوری خسته بشه و زود بخوابه ساعت بدنش تنظیم میشه و دیگه اذیتت نمیکنه راستی سعی کن شبها هم زیاد سردی نخوره.
خدایا شکرت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام...
خواهر زاده ی من هم دقیقا مثل پسر شما بود و خواهرم هر راهی رو که بگی امتحان کرد تا اینکه چندی پیش به هر قیمتی که بود نذاشت تا بعد از ظهرها بخوابه و اون رو بیرون میبرد و پارک و ...تا خواب بعد از ظهر از سرش بیافته و 1 هفته ای این کار رو ادامه داد تا اینکه خوب شد و الان دیگه خوب شده و 12و12.5 میخوابه شبها
r-z جان میشه بگی چقدر کاکائو چون خیلی دوست داره و گاهی یکی دوتا در روز میخوره
کیمیا ی عزیز پسر من پیش مادرم میمونه و روزها اینقدر آتیش میسوزونه که بعد از ظهر که از سر کار میرم خونه همه از دستش خسته هستند و با اینکه خیلی دوستش دارند ولی منتظرند که یه جوری ما رو راهی کنند بریم خونه خودمون
مامان عرشیا جون اینکار فایده ای نداره چون مدام انجام میدم
دیشب پدرش از عصبانیت کارد میزدی خونش در نمیومد چراغهای خونه همه خاموش
منم بغلش کرده بودم شاید با تکونه بخوابه ولی با صدای بلند میخنده همش فکر میکنه این یه بازیه حتی وقتی باباش دعواش میکنه همه رو میذاره به حساب بازی ما
سمن ناز جون اینکار هم جواب نمیده چون همونطور که شبا نمیخوابه وقتی سعی میکنیم نذاریم بخوابه و سرش رو گرم کنیم سرش رو به نزدکیترین جا تکیه میده و در یک چشم به هم زدن میخوابه چشمهاش این مواقع سریع بسته میشه و دیگه مثل اونهایی میشه که قرص خواب خوردن و اصلا نمیشه بیدارشون کرد

مامانایی که این مشکل رو ندارین و شبا نسبتا راحت میخوابین خوش به حالتون قدر راحتیتون رو بدونین...
sheril جان این فقط یک علت داره البته به نظر من و اون اینه که چون تمام مدت روز از شما دوره دلش می خواد تا اونجایی که امکان داره از ساعتهای با شما بودن استفاده کنه . برای همینه که سرحال و خندان منتظره تا باهاش بازی کنید.
می دونم برای تو که شاغلی سخته اما حتما بعد از ظهرها که میای باهاش بازی کن ( البته نه بازیهای هیجانی مثل دنبال هم کردن و از این قبیل )، بغلش کن و براش کتاب بخون شاید اگر از نظر روحی ارضا بشه راحتتر بخوابه.
2706