2733
2734
عنوان

خانما کسی بوده با اولین آی یو آی مامان شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74810 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۱۰ ساله نازا بودم و پیامای شماهارو خیلی میخونم .پیش خیلی از واسطه ها رفتم کارمو دیر انجام دادن یا پولمو خوردن .از طرف یکی اشناهامون با ماما خانم محرابی و دکتر آتوسا کریمی آشنا شدم که تو تهران هستن بیمارستان لاله  و ویزیت آنلاین هم دارن من خودم شیرازم خیلی به من کمک کردن و توسط ایشون دوقلو باردارم  از طریق تخمک اهدایی واقعا مدیونشون هستم کارمو خیلی سریع انجام دادن و با اولین انتقال باردار شدم.کسایی که نا امیدن حتما برن پیششون جواب میگیرن خدا خیرشون بده

09129677968اینم تلفنشون  

من و شوهرم هیچ کدوم مشکل نداشتیم سه بار عکس رنگی گرفتم سالم بود لاپاراسکوپی کورتاژتشخیصی همش سالم از ...

منم‌این ماه ای یو‌ای کردم دوروز مونده بشه ۱۵ روز

امروز بی‌بی‌چک زدم منفی بود 

بعنی‌میشه دوروز دیگه ازمایشم مثبت شه یا امیدی نداشته باشم؟ 

خیلی ناراحتم

سلام

خواستم نظرمو در مورد آی یو آی بذارم شاید به درد کسی بخوره

من دیروز آی یو آی شدم پیش دکتر حقیقت /اصفهان؛ بی نهایت از کارشون راضی بودم؛اصلا درد خاصی نداشت یکم موقع تزریق دلم درد گرفت اونم خیلی کم و قابل تحمل؛ دیروز درد در حد پریودی داشتم یه دایره کوچیک لخته خون و تمام؛ امروزم عادیم ولی سرکار نرفتم استراحت کنم اما میشه کارامو انجام بدم اما تا بشه انجام نمیدم؛ چون خیلی عادیم مثل روزای قبل ،بعضیا میگن توالت فرنگی یا حمام نرفتن یا استراحت مطلق لازمه اما این دکتر گفتن زندگی عادی داشته باش و لازم نیست؛اگه اعتقاد دارین حتی چندساعت بعدش باید غسل کنین نمبدونم چرا بعضیا نوشته بودن حمام نرفتن تا چند روز!

من از فرنگی امروز استفاده کردم  و دراز میکشم فیلم میبینم همین😁

امیدوارم که نتیجه بده،آرامشی که از اول از این دکتر گرفتم عجیب بود،من ۴۰ روز پیش رفتم برای اولین بار پیش این دکتر و با دو نسخه به آی یو آی رسیدم، با اینکه شرایط من خیلی خاصه ولی شد به همین مرحله برسم،امیدوارم که  هرکی که میخواد مامان بشه آرزوش با صلاح خدا یکی بشه❣️الهی آمین