2733
2739
عنوان

دورهمی،مامانای دی وبهمن99

1189 بازدید | 153 پست

سلام مامانای گل،بیایید اینجا دورهم باشیم

هفته ی چندمید؟تاریخ زایمانتون چندمه؟

بیایید درکنارهم طی کنیم این مسیرو

برای منکه خیلی کند میگذره زمان  

خدا ان شاءالله به همه ی چشم انتظارا هم به زودی بچه ی سالم بده(اقدامی ها،روغن مالی شکم،ویتامین ای،سیاهدونه عسل،استفاده کنید،اگه اضافه وزن دارید یکم کم کنید،کیست اگه دارید درمان کنید،بچه هاتونم نذر امام زمان عج کنیدکه سرباز آقابشه بچه هاتون،ان شاءالله خیلی زودحاجت روابشید)

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

هرروز بیاییداینجا انرژی مثبت بدیم بهم دیگه  

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

من نمیدونم مامان آذر میشم یا دی😁😁

اولاش همینجوره عزیزم خیلی کند میگذره و اعصاب خورد کنه. ولی از بعد سونو ان تی خیلی زود میگذره. برای من که اینجور بود

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها من خیلی نگرانم ان تیم ۲.۵ بود دکتر سونولوژیست گفت خوبه آزمایشمم نرمال بود بردم به دکترم نشون دادم گفت ان تی بالاست برو سل فری بعد که برگه ی سونو رو دید گفت دکترت خیلی باتجربس اگه گفته خوبه بتش اعتماد کن نمیخواد بری سل فری به نظرتون چیکار کنم؟هزینشم برامون سنگینه

2738
منم مثل شما با پریودی ۴ دی زده زایمانو با ان تی ۲۷ آذر

من ان تی ۳۰آذر، فکر کنم همینم درست باشه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
من نمیدونم مامان آذر میشم یا دی😁😁 اولاش همینجوره عزیزم خیلی کند میگذره و اعصاب خورد کنه. ولی از ب ...

وای من کلی استرس الکی هم میاد تو کلم

مخصوصا که تو نت هم زیادمیچرخم