2733
2739

التماس دعا توروخدا... خیلی میترسم از اینکه بهم بگن حق نداری بچه دار شی😔😢

دخترمو که مشکل ژنتیکی داشت شب یلدا از دست دادم و یلدا برام شد واقعا طولانی ترین شب زندگیم... 

فقط دلم میخواد یکی باشه براش مادری کنم... گاها عروسکاشو بغل میکنم پوشک میکنم😢حتی یه وقتا که همسرم خوابه میرم بغلش میکنم چشامو میبندم حس میکنم مادرشم.... فقط دلم مادری کردن میخواد😢😢😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ازمایش غربالگری و ان تی نداده بودین؟؟؟

۱۳۹۹/۳/۲۵فهمیدم باردارم و بی بی چکم مثبت شد الهی قسمت همه منتظرا خاله ها دعاکنید بچه من صحیح و سالم بیاد بغلم خدایا شکرت ک لایقم دونستی خدایا مواظب هدیت هستم  حتی بیشتر از جوووونم خدا جونم مررررسی واسه اینک همه چی خوب پیش بره میشه ی صلوات مهمونم کنید حاجت رواشید❤
2728

سلام خوب هستین شمارو خوب یادمه خدا دخترتونو بیامرزه 

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

ان شالله به زودی مادر بشی

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

عزیزم بله شمارو یادمه حتما آلاجون عزیزمون به خدا جون که خیلیییی نزدیکشه و دوسش دار6 میگه که یه بچه ی سالم به مامانش بده که اینقد بیتاب نباشه

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

ایشاالله خدا بهت ارامش بده و به زودی زودی یه فرزند سالم بهت بده❤❤❤

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2738
2706