2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا امام رضا ضامن منم شو.

میدونم یه روز منم مثل اون آهو تنها میشم.شفاعتمون کنید پیش خدا

دلم هوای حرمت کرده.بشینم یه گوشه و فقط نگاهت کنم و نفس بکشم توی حرمت.

افسوس که فاصله ها و کیلومترها ازت دورم.موقعیت ندارم زود زود بیام ببینمت. دوست دارم یا امام رضا

2731
نمیدونم چی بگم خیلی چیزا گفتم و صدامو نشنیده خودت میدونی امام رضا چی میخوام هر چی کرمته بسم الله 😔

ب خواهرش قسمش بده حتما جواب میگیری

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....

خواهرای عزیزم انشالله هممون حاجت رواشیم❤

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

آقا جان، درسته که بی آبرو هستم و لایق نیستم بیام پابوست، اما تو رو به جانِ جوادت ،تو رو به جان جوادت، تو رو به جان جوادت قسم، یه نظر کن تا خدا به ما نگاهی کنه و ما هم بتونیم صاحب فرزند سالمی بشیم🙏🙏🙏😭😭😭

تو شفاعت منو بکن

تاوان گناهانم این نباشه

توبه من پذیرفته بشه 

دستم به دامنت😭

به خودت حالی كن كه هر عملی، ارزش عكس العملِ تو رو نداره!
2738

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا علیه السلام

یا امام رضا یادته اولین باری ک اومدم پابوست ازت خواستم ضامن خوشبختی من باشی...ازت خواستم خوشبخت و عاقبت بخیر بشم... آخرین باری هم که اومدم پابوست فقط دعا میکردم اونی ک دوسش دارم برگرده و باهم باشیم...اما اون برنگشت و چندین ماه قبل شنیدم ازدواج کرده...

همه ی اینا بکنار...

فقط اینکه من شنیده بودم هرکسی اولین بار بیاد پابوست حاجت هرچی داشته باشه برآورده میشه...

یا امام رضا من اون حاجتی که برا خودم بود نه تنها بار اولی ک اومدم بلکه بعد اونم اومدم چندین بار هنوز بهم بدهکاری...

یا امام رضا

من امروز فقط ازت میخوام یه عشق واقعی تو مسیر زندگیم قرار بگیره کسی که همه جوره بخوامش و اونم منو بخواد...یا امام رضا امروز که جوونم و ذوق و شوق دارم منو به حاجتم برسون...

یا امام رضا یکی از آرزوهای من اینه روز میلاد تو بیام پابوست...امسال ک قسمت نیست...اما ازت میخوام سال آینده در کنار همسرم روز میلاد تو بیایم پابوست...یا امام رضا من خیلی خیلی دوست دارم...منو به حاجت قلبی م برسون الهی ک من قربون مهربونی تو بشم😘❤❤😘

در تاریخ 99/09/09به بزرگترین آرزوی زندگیم رسیدم😍😍خدایا تورا سپاس بی کران🙏🕋

امام رضا تو که میدونی داداشم و زن داداشم چقد منتظربچه بودن و حالا هم که خدا بهشون داده تو بیمارستانه و میگن درست نفس نمیکشه تو رو به حق جوادت تورو به حق خواهرت شفاش بده😔😔😢😢

بی عنایاتِ خدا هیچیم ، هیچ! 
ب خواهرش قسمش بده حتما جواب میگیری

یبار جوابمو داده بی انصافی نمیکنم خوشبختی الانمو اول به خدا بعد مدیون امام رضام هم خودم هم شوهرم از امام رضا خواستیم ولی برا تکمیل خوشبختیم نیاز به بچه سالم و صالح دارم  امام رضا تو همین لحظه اذان تورو به بزرگی و کرمت و خواهرت قسمت میدم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار من ناپاکم من بنده بد خدام تو ضامنم شو تو پادرمیونی کن این ماه دیگه جواب بگیرم آمین 🙏🙏🙏

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

یا امام رضا سلامتیمو بهم عنایت کنیددوباره.افسوس که قدر ندونستم.

آقا جان من غریب گیر آوردن.هفت نفره ریختن سرم و داد زدن وبیرونم کردن ودلم رو شکستن.اصلا یادم نمیره.آخرش هم من شدم آدم بده.یا امام رضا من یتیمم به حق خواهرت منو تنها نذار .روسیاهشون کن.

کمک کن دخترمم صحیح وسالموبموقع بیادبغلم بیارم پابوست 

الهی ک فرزند سالم و صالحی میشه عزیزم خدا بهت ببخشه...الهی ک خودمم ی روزی حس قشنگ مادر بودن و بچشم...عاشق اینم یه دختر شکل خودم و یه پسر شکل باباش داشته باشم🤩😁البته هنوز باباش معلوم نیس کیه

در تاریخ 99/09/09به بزرگترین آرزوی زندگیم رسیدم😍😍خدایا تورا سپاس بی کران🙏🕋
2706