2737
2739
عنوان

تبادل نظر بورسی،اخبار عرضه اولیه ها و نمادها

| مشاهده متن کامل بحث + 12350 بازدید | 997 پست

سلام خانم های گل،راهنمایی میکنید چطور تاپیک روباید ذخیره کنم

چالش پاییزی بامدادخمار، وزن اولیه:88 قد:165هدف نهایی:60. شروع رژیم:99/10/2.        گروه:قرمز خطری  .                                         ومن الله التوفیق  
بله گاهی میبینم

سلام ببخشین من برای یه بنده خدایی یجام ثبت نام کردم سامانه سجام پیام داده که شماره تلفن اشتباهه ویرایش کنید.. اما تلفنو درست وارد کردم.

ولی میگه سیمکارت به نام خودم نیست به نظرتون ربطی داره ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخشین من برای یه بنده خدایی یجام ثبت نام کردم سامانه سجام پیام داده که شماره تلفن اشتباهه ویرا ...

همون اولش میگه سیمکارت ب نام خودتون باشه

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
همون اولش میگه سیمکارت ب نام خودتون باشه

سلام شب بخیر یه سئوال دارم میشه لطفا جواب بدین!امروز چافست و سمگا خریدم.میشه نظرتون رو بگید من اصلا یه همچین کاری نمیکردم که هیجانی تصمیم بگیرم نمیدونم چرا با یه سیگنال خرید زدم😥

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2728
تمام سهمایی که گفتین خوبه اگه با هدف بلند مدت میخرین هیچ فرقی نداره کی بخرین ولی اگر میخواین صبح ب ...

ما امروز وتجارت خریدیم خیلی داغون شد

تو بلند مدت جبران میشه بنظرتون؟

سلام شب بخیر یه سئوال دارم میشه لطفا جواب بدین!امروز چافست و سمگا خریدم.میشه نظرتون رو بگید من اصلا ...

کانال من عضو بشین اونجا سهمای خوبی معرفی میکنیم

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
2740
کارگزاری مفید هستم حالابخام بعدبخرم چطوزایدبخرم گزینه دیدبان باید زد؟

نه شما وارد برنامه ایزی تریدر یا وبسایت مفید آنلاین بشین از قسمت سایر وارد گزینه ی توافق نامه ها بشین آخرین گزینه نوشته توافقنامه خرید عرضه اولیه همچین چیزی

اونو فعال کنید پول تو حسابتونم باشه هروقت عرضه اولیه ای بود خودش میخره 

خب الان به نظرتون باید چیکار کنم ؟ تو سایت کارگزاری آگاه هم با همون شماره ثبت نامشون کردم.. دیگه قاب ...

نمیدونم

قبلا زمان ما این داستانا نبود

الانم وقتی قبل ثبت نام بارها تذکر میده و خب توجه نمیکنید اینجوری میشه

ولی بهرحال قابل ویرایشه اما هزینه میگیرن انگار

ما امروز وتجارت خریدیم خیلی داغون شد تو بلند مدت جبران میشه بنظرتون؟

خیلی داغون شد ینی چند درصد تو ضرر هستین؟

کانال من عضو بشین اونجا سهمای خوبی معرفی میکنیم

عضو هستم .میشه در مورد این دوتا هم بهم بگین.لطفا

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
عضو هستم .میشه در مورد این دوتا هم بهم بگین.لطفا

من فقط رو سهمای خودمون تمرکز دارم

اونارو باید بعدا نگاه کنم چ وضعیتی دارن

من فقط رو سهمای خودمون تمرکز دارم اونارو باید بعدا نگاه کنم چ وضعیتی دارن

خیلی لطف میکنید ⚘🙏

2706