2733
2734
عنوان

شوهرم دیگ خونه نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 69 پست
بگو دوست ندارم آژانس کار کنی بیا بیرون جایی کار کن که ساعت کاریش مشخص باشه یا مرتب زنگ بزن آژانس ببی ...

زیاد حرف بزنم ک دعوا راه می ندازه مگرنه چندروزه خانوادش سخت گرفتن براش ک شبانه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به جای ساخت واکسن کرونا کاش ی چی میساختن مرد ها را از رو زمین محو میکرد از شرشون راحت میشدیم😂😂 شوخی کردم 

تعقیبش کن ... گوشیش را چک کن شماره های پرتماسش را بردار .... ولی جوری رفتار کن که زیاد تابلو نشه چون دسا تو میره

اینم یامیاد میگ پنچرشدماشین یامیگ مسافرنبود یامیگ پول انقد جمع کردم میبرم فردا ماشین رو تعمیر

عزیزم این رفتاراش یه بویی داره زرنگ باش حتمن پیگیر باش حالا یا از طرف خانوادش پنهانی یا خانوادت.اینطورم که نمیشه بمونی تا کار از کار بگذره.

وضعیتتون چطوره کرایه خونه میده خورد و خوراک تهیه میکنه واستون یا نه.

کرایه رو پدرشوهرم میده. خوردو خوراک و پوشک بچه بابام اینا میارن. فقط چیزای خیلی کوچیک مثلا میوه و ازاین چیزارو خودش

کرایه رو پدرشوهرم میده. خوردو خوراک و پوشک بچه بابام اینا میارن. فقط چیزای خیلی کوچیک مثلا میوه و از ...

خسته نباشه.پس شبانه روز مثلا کار میکنه به قوله خودش اونوقت واسه چی 

به خانوادش گفتم اوناهم باهاش دعواکردن اینم اومد خونه دعوا کرد ک چرا ب خانوادم گفتی گفتم کار میکنی چ ...

بشون بگو فردا بت خیانت کرد یا معتاد شد خانوادش میگن بچمون معتاد کردی بمون نگفتی 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
گفتم میگ من خودم میخوام 

بگو پس زر نزن که بخاطر تو شبا میرم، معلوم نیس سرت تو کدوم آخوره

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
ببین چیکار کردی که دوووم نمیاره تو خونه  شاید هی غر زدی و گفتی پول بدده اینو میخوام اونو میخوا ...

نخیر اتفاقا من انقد چشمم سیره ک همچین کاری نکنم ندونسته قضاوت نکنین من حتی پول لباسامو خانوادم میده پول توجیبی شوهرمو خانوادم میداذ

کرایه رو پدرشوهرم میده. خوردو خوراک و پوشک بچه بابام اینا میارن. فقط چیزای خیلی کوچیک مثلا میوه و از ...

وا چرا اجازه میدی بابات اینا رو تهیه کنه😮😮😮

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706