2737
2739
نگاه خونه باباش نشون داد ۹۲ متری تهران خریدن ۳ تا ۱۲ متری میخوره تهران سبک خونه‌هاش طوری هستن سالن ...

آره دیگه فوقش میندازیش تو اتاق

من خودم دوست دارم کف خونه دیده بشه و همش فرش نباشه، حالا چه سرامیک چه سنگ چه پارکت، ولی تمیز کردن میخواد دیگه، همش فرش که باشه راحتی و نمیخواد هر روز کف و تی بکشی

آره دیگه فوقش میندازیش تو اتاق من خودم دوست دارم کف خونه دیده بشه و همش فرش نباشه، حالا چه سرامیک چ ...

بخارشوی گرفتم راحته تمیز کردنش میدم خودش بسابه از بس مرتبن خانوادگی انقدر تمیزن اینا بخدا....

نه ۲ تا ۱۲ متری‌ام بندازی بازم فضا داره سرامیک یا پارکت دیده بشه. حالا امروز بهش گفتم یکی دیگه سفارش دادم دعوام کرد بی اعصاب   جای اینکه بگه دستش درد نکنه منو تو خرج نمیندازه دعوا میکنه آدمو. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر قیمتش؟ بوش چطوریه؟

بین اینا اون موقع ک تحقیق کردم این فلز از همه بهتر بود والا قیمت دستم نیست من آبان 98 قیمت گرفتم 800 تومن بود اون موقع بوش 700 اینا بود. این از همه تو بازار بهتر و گرون تر و مدلش هم اهرمی جدید تر بود کار باهاش خیلی راحته اگ داری همینو بگیر 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
https://www.digikala.com/product/dkp-2977637/آب-مرکبات-گیری-فلر-مدل-cs199 اب مرکبات گیری فلر دی ...

ن گلی ببین اینه 

1

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2740
برند جی پلاس طرحش شیکه ولی چه برندای ناشناخته‌ای گذاشته 

ببین گلم برقی فقط فلر فیلیپس تفال بوش براون 

اگر اصل باشن 

پارس خزر هم ی آب مرکبات گیری داره مدل لیموناد فکر کنم عالیه کن احتمالا اگر پول موند اونو میگیرم رنگش اما نمیدونم سیلور داره یا نه 

ببین گلم برقی فقط فلر فیلیپس تفال بوش براون  اگر اصل باشن  پارس خزر هم ی آب مرکبات گیری ...

باید ببینم توی سایتا پیدا کنم جنس اصلش 

دیجی معمولا اصل میاره

فلر و فیلیپس و بوش میگردم.

پارس خزرم اگر رنگ سیلور باشه.

آره فلر خیلی خوبه، مامان من آب سیب و هویج گیریشو داره خیلی خوبه آب مرکبات گیریش چند بود؟

آبان 800

دیجی کالا که نداره رنگ سیلورشو میخوام سفید نمیخوام بخرم. 

بزن تو برنامه ترب ببین کدوم فروشگاه اینترنتی موجود داره 

2706