2752
2734
خب خوبه دیگه، وقتی اینارو میگن به فکر ماان، وگرنه میگفتن به ما چه بذار بیشترم بخرن

آخه تو ذوقم میزنه بی تربیت

اگر میذاشتم برای خودش باشه الان باید کلی پول لوازم برقی و سرویس چوب میداد

حالا بهش گفتم واسه خونه تو فکرم بخریم یعنی کادوی عروسی‌مون بابام اینا بدن بهش برخورد   

فکر کنم کوردا بهشون بر میخوره از پدرزن چیزی بگیرن نه؟

بزن تو برنامه ترب ببین کدوم فروشگاه اینترنتی موجود داره 

الان دیگه خودمم و تنبونم خواهر

اول مرداد یک عنتری پول قرض دادم ۵۰ تومنو پس بده میرم میخرم ولی هی گرون تر میشه انقدر زنگش زدم خودم خسته شدم. آدم به غلط کردن میفته کمک کسی کنه این زمونه. ۳ ساله پولمو نداده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه تو ذوقم میزنه بی تربیت اگر میذاشتم برای خودش باشه الان باید کلی پول لوازم برقی و سرویس چوب میدا ...

منم دارم این چیزارو، میدونم چی میگی و چه حسی داری، ولی واسه خودمون میگن

آره غیرت دارن روی این چیزا، البته جاهای دیگم ممکنه اینجوری باشن ولی اونا شاید یکم بیشتر

منم دارم این چیزارو، میدونم چی میگی و چه حسی داری، ولی واسه خودمون میگن آره غیرت دارن روی این چیزا، ...

احساس کردم بهش برخورد امشب واسه خونه گفتم بابام کمک کنه. گفتم تو مغازه بخر بعد گفت اصلاً‌ فکر خوبی نیست خونه میخریم خودمون میریم توش. بعد باز لج افتاد گفت رهنشم نمیدیم. چون قرار بود بخریم بدیم رهن بریم نزدیک محل کارش رهن کنیم الان که اینو گفتم کلاً‌ افتاد توی لج که مثلاً‌ خودشو ثابت کنه و اینا. بعدم دعوام کرد که به حرف من گوش نمیدی هی میگم نخر باز هی میخری. دیگه درباره‌ی ادامسم تعریف میکردم میگفت باز هی میخوای بخری... بی اعصاب ناراحتم کرد.

احساس کردم بهش برخورد امشب واسه خونه گفتم بابام کمک کنه. گفتم تو مغازه بخر بعد گفت اصلاً‌ فکر خوبی ن ...

ناراحت نباش عزیزم، ولی خب نباید بگی دیگه، به پسرا برمیخوره، بهشون این حس دست میده که از پس چیزی برنمیان و ضعیفن

واسه خریدم که میگه نگیر به فکرته و این خیلی خوبه اتفاقا.تصور کن اگه خلاف این بود چه حس بدی داشتی

https://www.shikkhooneh.com/product-category/لوازم-منزل/نشیمن-و-اتاق-پذیرایی/منسوجات-اتاق-پذیرایی/با ...

مرسی😙

زردشو خودت میخای ورداری😀

😰

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2706