2752
2734
چندن اونا همون ک روزمینم استفاده میشه

https://www.shikkhooneh.com/product-category/لوازم-منزل/نشیمن-و-اتاق-پذیرایی/منسوجات-اتاق-پذیرایی/بالشت-صندلی/page/2/

صفحه اولشم مدلای طوسی اینا داره که تو دوس داری

این زرد رو نخری میخوام ببینم صورتیش نداشت اینو بخرم برای سعید

امروز دعوام کرد وحشی بی اعصاب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط سریع بخر هرچی میخری هفته بعد باز گرونتر میشه

آره واقعا، قیمتا روزانه بالا میره

منم دیگه خسته شدم تو این گرما و کرونا، ماسک باعث میشه بیشتر آدم گرمش بشه

مامانمم بنده خدا خسته میشه ولی چیزی نمیگه، هر روزم یه جا برنامه میذاره که بریم خرید کنم ولی خب من دلم میسوزه با این سن همش پا به پای من میاد

وااااااااااااای فرش ۱۲ متری که خریدم ۲۶۵۰ هفته قبل الان گفتم یکی دیگه ببافه ۲ تا ۱۲ متری خاک تو سرم ...

خودتو ناراحت نکن، همینه واقعا، قیمتا فقط داره میره بالا

سالنت خیلی بزرگه؟ ۲تا ۱۲متری لازمه براش؟

والا چی بگم  من که میترسم بیرون برم  شما کدوم شهر هستید؟

من راستش دلم با خرید اینترنتی توی این چیزا نیست، تا حالا زیاد خرید کردما ولی اینجور چیزارو دوست دارم از نزدیک ببینم و بگیرم. وگرن با خرید اینترنتی در کل موافقم

تهران

اب مرکبات گیری چه مارکی خوبه بوش خوبه بخرم؟ الان نگاه کردم ابمیوه‌گیریم ندارتش خاک بر سر 

آب مرکبات گیر اهرمی فلر عالیه. من خواستم بگیرم بودجه م نرسید 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
خودتو ناراحت نکن، همینه واقعا، قیمتا فقط داره میره بالا سالنت خیلی بزرگه؟ ۲تا ۱۲متری لازمه براش؟

نگاه خونه باباش نشون داد ۹۲ متری تهران خریدن ۳ تا ۱۲ متری میخوره

تهران سبک خونه‌هاش طوری هستن سالن و اشپزخونه سرهم میزنن سالنارو معمولاً بزرگ درست میکنن. میترسم گرون تر بشه نهایتش یک ۱۲ متری بخوره یکی میندازم اتاق مهمان. دستبافتم یکی میخرم از این دو ذرع و نیم‌ها برای اتاق خواب خودم. 

من راستش دلم با خرید اینترنتی توی این چیزا نیست، تا حالا زیاد خرید کردما ولی اینجور چیزارو دوست دارم ...

خب تهران راحتی دیگه میارن درب منزل پرداخت میکنی اول جنس رو میبینی بعد اکی دادی میخری.

بنظرم تو این اوضاع کمتر بیرون برو. 

2706