2737
2739
اره خدایی خوبیاش زیاده ولی خوبیاشم بامنته 😐😐الانم مادرشوهرم اومده مطمئنم شوهرم بهش گفته بیاد چون ا ...

نازي من جرات ندارم اينطوري به مادرش بگم قشنگ طرف پسرشو ميگيره معتقده زن بايد بسوزه و زندگيش حفظ بشه اصلا يذره عيب رو رفتار مرد نميذاره،يجوري ميگه انگار ميخواد برسونه بايد زير دست شوهراتون باشين😐

حالا خودش نقطه مقابله تو زندگيش،همه طور رفتاري با شوهرش داره😀😀😀

منو جاري هام سعي ميكنيم تا لازم نشه خيلي هم كلامش نشيم

الان اينطوري شديما..چون هر كدوم بارها ازش زخم خورديم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
سلام نازی جون  خوبی عکس ها رو‌ دیروز رفتم گرفتم  هنوز اماده نشده ،اما‌ده شد میذارم ببین ...

مبارك باشه مونا🤗😍لباس خودت بردي يا برا اتليه رو پوشيدي؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر مینویسه چندتا اکثرا چهارتاس که پشت هم میزنی تو چهارساعت ،من نامه ونسخه دکتر بردم،همه باهم چهارص ...

بیمه تکمیلی من دارو رو نمیده اخه برای من یه دوره هست ....ممنون عزیزم

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2731
نه والا تصمیم داشتم ناراحت نشم ولی شوهرم باز ب زور منو برد داشتن جهیزیه رو میچیدن غصم گرفت خیلی اخه ...

میدونم عزیزم.خدا ادما رو ازمایش میکنه تو عدالتشون. واگذار کن بخدا.زندگی ارزش اینهمه حرص خوردنو نداره واقعا.فعلا با پسرت عشق کن.

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه وقتی همون اولا میدیدم اخلاقش اینطوریه تا من نرم جلو اشتی نمیکنه مجبوربودم حتی مقصرهم اون بود من ...

خوب حالا صرفا که همیشه کلمه معذرت میخوام لازم نیس بگه.همینکه بیاد بوست کنه بغل کنه بعنی عذرخواهی.من کلا روشم خیلی ظالمانه اس.خودش میدونه که اگه نیاد پاچه خواری، تا قیامت من نمیرم.واسه همین اصلا نمیذاره به یکساعت بکشه.کلا زیاد بحثمون نمیشه خداروشکر اما اگه ناراحتی پیش بیاد این رواله.چون از همون اول پاسفتی کردم.خدایی خو من خیلی سازگار و قانع هم هستم اهل ازار دادن یا گیردادن نیستم اصلا.واسه همین میدونه مقصر خودشه  بنظر من خیلی سفت و سخت باش.لج نه ها.خیلی ریلکس باش تو قهرت.انگار بران مهم نیس.کاراتو بکن با پسرت بازی کن.بذار کمبود توجه بگیره.اگه لازمم شد باهاش حرف بزن اتفاقا اگه اصلا حرف نزنی میشه همون  داستان قبل که میاد بهت گیر میده چرا حرف نمیزنی.پس باید شگردتو تغییر بدی.چون اگه شگرد حرف نزدن خوب بود تا الان جواب میداد.حرف بزن اما سرد شو تا خودش بیاد حل و فصلش کنه.بالاخره اونقد راهای مختلفو برو تا قلقش دستت بیاد.هرمردی قلقی داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم بدم میاد خودمم کینه ایم هیچوقت از دلم نمیره ...کتونیمو با مانتوهارو دادم به یکی گفتم توکه گفتی و ...

نه اخه اینطوریم همش دارین همو حرص میدین.دشمن هم که نیستین.تو عاقلتر باش رابطه رو مدیریت کن ببین چطو میشه کنترلش کنی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیمه تکمیلی من دارو رو نمیده اخه برای من یه دوره هست ....ممنون عزیزم

خب پس باید ازاد بخری میشه پنج وخورده ای فک کنم ،هر دوره چهارتاس،و بعضی ها سه دوره باید بزنن بعضی ها هفت دوره ،شما کدوم گفته دکترت؟

2740
نازي من جرات ندارم اينطوري به مادرش بگم قشنگ طرف پسرشو ميگيره معتقده زن بايد بسوزه و زندگيش حفظ بشه ...

دقیقا منم میخواستم به نازنین بگم چ مادر شوهر باحالی داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا منم میخواستم به نازنین بگم چ مادر شوهر باحالی داره

بهار موعدت كي هست؟وسط سيكل سونو نرفتي سايز فولي ت دستت بياد كيت تخمك گذاري نزدي

نه‌من مطب میرفتم خیلی شلوغ بود مردم خودشون رعایت میکردن ویکی درمیون میشستن جاهم نبود توماشین م ...

اره اصلا معلوم نیست ،تا ماه اخر که معلوم بشه ،اصلا تا دقیقه اخر هم معلوم نیست ،ان شاءالله خودتم یه دخمل خوشگل بیاد تو دلت

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
اي ول به دكترت چه سوال باحالي ازت پرسيده من بودم ميگفتم دكتر نيكي و پرسش؟سزارين كن خلاصم كن😂😂😂

😁😁😁اره ،اخه سزارین برای دکترها راحت تره ،تو یه زمان مشخص میان عمل میکنن میرن ولی طبیعی برو بیاشم زیاده ،خدا کنه هر چی هست فقط خوب باشه وراحت ،والا خودمم موندم خیلیا هم میگن سزارین خیلی راحته براشون 

اره خدایی خوبیاش زیاده ولی خوبیاشم بامنته 😐😐الانم مادرشوهرم اومده مطمئنم شوهرم بهش گفته بیاد چون ا ...

مادرشوهر من بود میگفت اون مرده تو باید کوتاه بیای ،کلا دفاع میکرد از پسرش

2706