2737
2734
خوبه که پس غصه خوردن نداره که اگر پهن کردی دیدی خوب نیست ببر عوض کن

اره اگه خوشم نیومد میبرم عوض میکنم، کلا شوهرمن خیلی گیرمیده واسه همه چی نظر میده  😕😕😕وگرنه من ازاون ۱۵۰۰شانه هامیخواستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم ...شوهرم که میگه خیلی قشنگه منکه به دلم نمیشینه خداکنه بندازیم قشنگ باشه 

مبارک باشه فرشات نازنین جون

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2731
اره اگه خوشم نیومد میبرم عوض میکنم، کلا شوهرمن خیلی گیرمیده واسه همه چی نظر میده  😕😕😕وگرنه م ...

عکسشو بذار ببینیم خوب

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اره اگه خوشم نیومد میبرم عوض میکنم، کلا شوهرمن خیلی گیرمیده واسه همه چی نظر میده  😕😕😕وگرنه م ...

پژی نقطه ی مقابله شوهر توهستش اصلا نظر نمیده

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
مبارک باشه فرشات نازنین جون

مرسی روشنک جون من اصلا نمیخواستم فرش بخرم داشتیم ازچالوس میومدیم توراه رو بیلبورد دیدم نوشته شهر فرش بدون پول فرش بخرو از سال ۱۴۰۰قسط پرداخت کن ماهم رفتیم خریدیم چون سال دیگه باز همه چی گرونتر میشه 

2740
فدات شم نبات جون ،خدا پسریتو برات حفظ کنه ،من از خدامه که به وقتش بدنیا بیاد که برا بچه اتفاقی نیفته ...

فدای تو عزیزم

یادت باشه همیشه  انقباض فقط موقع زایمان نیست، گاهی پیش میاد

تو ان اس تی اگه انقباض ثبت نشه و دهانه ی رحمم بسته باشه یعنی مشکلی نیست

حتی اگه انقباضیم تو ان اس تی نشون داده بشه قرص میدن بابتش که انقباضا رو کنترل کنن، مهم اینه که دهانه ی رحم بسته باشه

😘😘😘

مرسی روشنک جون من اصلا نمیخواستم فرش بخرم داشتیم ازچالوس میومدیم توراه رو بیلبورد دیدم نوشته شهر فرش ...

اره خوب کردی ،ان شااءالله پهن کنی هم خوشت بیاد

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤