2737
2739
امروز یه پر خربزه خوردم یک ساعت بعد قندمو گرفتم ۱۲۹ بود سعی میکنم کم و در دفعات متعدد بخورم و کم ه ...

سيب زميني نشاسته داره پس بدتره 

برنج ابكش كن جاي كته مقدار كم بخور جاش سينه مرغ اب پز سالاد جايگزين كن

حتي بعضي پنيرها هم قند دارن 

خريزه و هنزوانه رو فراموش كن 

برو تغذيه رزيم و قرص بگير يه مدت رعابت كن 

كيوي بخور 

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
عه جدی نشنیده بودم ازمایشگاه بهار رو. دکتر ایمونولوژم گفت برچو  کاج توی سعادت اباد   دکت ...

ونك معروف تره 

بعدش مسعود 

بعدش بهار 

الان كه رزاقي ديگه ميگه هرجا خواستي برو نسبت به وصع ماليت

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثمین جان منم ازمایشهای اولیمو بهار دادم زرنانی بقیشو برو کاج بده...همه بهار رو معرفی میکنند

فقط قرارداد دكتراس 

يه مدت رزاقي هم با بهار بود حتي با اسمش تخفيف هم ميداد 

يه جور باند بازي

والا هر طرفی رو امتحان میکنم فسقلی منو به کونشم نمی گیره😑 قبلا شیرینیجات میخوردم باز یه حرکت میزد ...

بعد شام برو محيط اروم به پهلوي چپ بخواب چند ضربه اروم در حد نبض هم كفابت ميكنه تو يك ساعت

2728
بچه ها پژی اومد از کوه ناهار خوردیم جاتون خالی کباب هنوز از گلوم پایین نرفته بود همشو گلاب به روتون ...

خب بي بي هم حتما بگيم فحش ميدي

واقعا؟؟ خودت میخوردی یا دکترت گفته بود؟ بای قندت میخوردی مرضیه؟

برای گلودردم خوبه

من همش از ترس اینکه گلودرد نگیرم و ... میخوردم

دکتر نگفته بود و خودمم نمیدونستم برا قند خوبه

البته قند من پایین بود

حالا تو هم زیاده روی نکن

هر از گاهی بخور بنظر من هیچی نمیشه

عصر تو خونه اسپند دود كرديم غليييييظ و زياااد يعني شوهرم كرد من رفتم بيرون همون ميشه دود درسته؟

اره عزیزم همون دود👍

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740
منم همیشه یه چیزی میخرم بعدش پشیمون میشم سخت نگیر گلم فک کنم ماها زیادی وسواس داریم من که اینطوری ...

وااای اره خیلی بده من‌پشیمون‌میشم بعد میگم خوب بودا الکی حرص خوردم ولی اینو واقعا نمیدونم 😐😐😐خوبه یابد 

مبارکه عزیزم ...از کجا خریدی و قیمتا چه جوری بود

مرسی پاشاجون ازشهرفرش خریدم  قیمتا معمولیا از ۲ونیم شروع میشد تا ۷تومن اینا ،من گرونتر ازاینارو ندیدم ...ولی خب ما  چکی خریدیم خوبه اینطوری۱۰تاچک دادیم 

منم مث اژدها از همه جام آتيش ميزنه بيرون😫بخصوص كف پاهام..همش ميرم خيسش ميكنم يكم بهتر شه

آره منم اینجوریم آخه میگن اونایی که نینیشون پسره اینجور میشن حالا نمیدونم من چه مرگمه به خدا الان دارن از تب میسوزم. 😞😞😞😞

ممنون ثمین جون من ازاین جدیدا میخواستم شوهرم گفت خیلی بی روحه ایناچین منصرفم کرد 

مبارکه گلم هممون اینجوریم ولی یه مدت بگذره میبینی خیلی خوبه تو بازار هم لنگه نداره حالا صبر کن من خودمم اینجوریم.