2737
2734
یعنی تابلوئه که خوابم میاد وچرت وپرت میگم ...باشه بذاردرستش کنم دور ازجونم 😎😎😁😁😁

خخخخخ اره داری هذیون میگی

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
خخخخخ اره داری هذیون میگی

اره والا خیلی خستم اجازه مرخصی نمیدن اقایون هرکدوم رو یه کاناپه دراز کشیدیم توگوشی ایم ولی واقعا خوابم میاد برم بخوابم شبت بخیر عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها 

كلي صفحه عقب بودم خواستم بخونم ديگه چشمام داشت درميومد 

ماشاء الله زياد بود نتونستم همشو بخونم😁 

خوشحالم كه همه چي آرومه 

بهار جون تپيدن قلب ني نيت مبااااارك ❤️

پاشا جون تپدن قلب ني ني شما و خوب بودن ان تي هم مباااركه، ❤️

ثمين جون ان شاء الله با عمل شوشو همه چي براتون عالي پيش بره، ❤️

نبات جون خدا رو شكر حالت خوب شد ،درمان با قرص سرماخوردگي😉 ❤️

نازنين جون خداروشكر حالت تهوه هات بهتره و جواب آزها خوب بود ❤️ چيزاي خوشكل هم كه خريدي واسه ني ني مبااااركه ان شاء الله به سلامتي استفادشون كني ❤️

بقيه هم ان شاء الله همه چي براشون خوب پيش بره 

ببخشيد تك تك نتونستم منشن كنم❤️❤️❤️

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
منم بابک به دنیا اومدم 😉داداشمم ....اقبال بیمارستان بدی نیستا ولی من پارسال کورتاژ شدم بستری بودم ب ...

آره میدونم چی میگی

اقبال دولتیه؟؟

منم رسیدگیشون خیلی برام مهم بود،مخصوصا چون طبیعی بودم خیلی تحقیق میکردم برم جایی که برخوردشون خوب باشه، وسط درد کشیدن و اون حال هوای آدمو داشته باشن

این چیزا تو اون لحظات خیلی مهمه

2731
خودت کجا زایمان کردی ؟ مامانت خواسته نوستالژی بشه 😉

آره مامانم قصدش همین بود

من کرج زایمان کردم بیمارستان مریم

یادش بخیر 6ماهم بود رفتم بیمارستان تحقیق 😁😁 اتاقاشو نگاه کردم از کسایی که طبیعی یا سز شده بودن سوال کردم راضی هستن یا نه 😁😁😁 کلی کارآگاه بازی درآوردم

خیلی خوب بود، من حتی اتاق دردمم خصوصی بود، بدم میاد از این بیمارستانایی که چندنفر تو یه اتاق درد میکشن و همو میبینن، متاسفانه تو این جور موارد خیلی روحیه ی حساس و ضعیفی دارم

فک کنم ۳۶هفته به دنیا اورد یا ۳۶هفته و۲روز دقیق یادم نیس ولی خب ۳۸ باید سزارین میشد دیگه ...اونم خیل ...

وای چه ریسکی کرده

الان دیگه 38هفته م سز نمیکنن، 39هفته سز میکنن

خیلی کار خطرناکی کرده

دکترا نباید راضی شن واقعا، نمیفهمم چرا زیربار میرن

هرچقدم پول بگیرن دلیل نمیشه همچین ریسکی بکنن

اون ادم شاید اگاه نباشه و اینجوری بخواد، دکتر که تخصصشو داره براش خیلی زشته که قبول کنه

نباااااابا ندارمش دیگه یهویی دزدین 😄😄😄😄اگه میموند که هردفعه نگاه میکردم افسردگی میگرفتم 😁

ولی حیف شد

من خاطرات این مدلیمو هرچقدم که توش خوب نباشم ،دوست دارم

عکس و فیلمام از بین بره دق میکنم

2740
سلام بچه ها  كلي صفحه عقب بودم خواستم بخونم ديگه چشمام داشت درميومد  ماشاء الله زياد بود ...

دست گلت دردنکنه عشقم

بازم خوب خوندی،دمت گرم

خودت چخبر؟ انتقالت کیه به سلامتی؟ با عارفی رفتی جلو یا رزاقی؟؟

دو سال پيش دوست من پيامبران زايمان كرد اصلا راضى نبود. حتى بچه رو نميبردن پوشكشو عوض كنن ميگفتن ...

من دختر خالم هم نیکان بود همینطور بود میگفت خودشون میومدن پوشک بچه رو عوض میکردن ولی من تریتا  رفته بودم بچه خودشو کثیف کرده بود زنگ زدم گفتم بیایین پوشک رو عوض کنین گفتن ما سرمون شلوغه 😑

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
اره والا خیلی خستم اجازه مرخصی نمیدن اقایون هرکدوم رو یه کاناپه دراز کشیدیم توگوشی ایم ولی واقعا خوا ...

دکتر من پیامبران هم بود ولی گفت بخاطر کرونا توصیه نمیکنم اقبالم منوسطه بنظر من برو صارم ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
آره دیگه عزیزم الان سن دندونه حالاحالاها این وضعیت و داری🙈 ستاد روحیه دهی به مادران ناامید 😉😉 ...

بخدا دوسی بی ارومی لیانا یه طرفشاغل بودنم یه طرف واقعا فرصت کار خونم درست نمیکنم.باشه هر وقت با گوشی اومدم عکسشو میزارم

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
سلام بچه ها  كلي صفحه عقب بودم خواستم بخونم ديگه چشمام داشت درميومد  ماشاء الله زياد بود ...

سلاااام الی جون خودت خوبی ...همه رو خوندی نگران نباش 😁😁فدااات شم عزیزم مرسی الهی که به زودی واسه نینیای خودت خرید کنی وعکسشونو بذاری 😍😍😍

آره میدونم چی میگی اقبال دولتیه؟؟ منم رسیدگیشون خیلی برام مهم بود،مخصوصا چون طبیعی بودم خیلی تحقیق ...

نه اقبال نیمه دولتیه ...خیلی کارخوبی کردی منم ایشالا همون دم عید میرم تحقیق وکاراگاه بازی 😂