2733
2734
خب خداروشکر اگه قصد جدایی داری مواظب باش اگه دوس داشتی درمورد مشکلت یکم توضیح بده اخه تاپیکات خوب ب ...

دهن لقه خیییلی همه چی میره به خانوادش میگه فک کن تو یک سال یه بار کفش خریدم و یه کیف رفته گفته این ول خرجیه کفش 200 تومنی و کیف 300 می‌خره. 

شام رفتیم بیرون چون گوشت نبوده غذا درست کنم رفته گفته این غذا درست نمیکنه همش باید از بیرون غذا بگیرم. 

تا صب شبا بیداره روزا جفتمون خب خوابیم بعد رفته گفته من میرم بیرون میام میبینم این هنوز خوابه... 

من نزدم تو گوشش رفته گفته زده تو گوشم

به عروس هلندی حساسیت داره بدنش ریخته بیرون رفته گفته این منو میزنه با ناخن های مصنوعی.. حالا من ناخن هام کاشت هم نیست ژلیشه... تو ماشینش ترامادول پیدا کردم رفته با ادرار آزمایش داده تو خونه رفته گفته از من خون گرفته برده آزمایشگاه. 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
دهن لقه خیییلی همه چی میره به خانوادش میگه فک کن تو یک سال یه بار کفش خریدم و یه کیف رفته گفته این و ...

بزن تو دهنش پس مرد اینقدر دهن لق ندیدم

ولی بنظرم جفتتون یکم بچه بازی میکنید اگه بدیهاش کمتر از خوبیاشه باهاش صحبت کن مشکلاتتونو ‌خودتون ‌حل کنید حیفه واقعا زندگی که براش تلاش کردین راحت خرابش کنین

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزن تو دهنش پس مرد اینقدر دهن لق ندیدم ولی بنظرم جفتتون یکم بچه بازی میکنید اگه بدیهاش کمتر از خوبی ...

دیگه کلی مشاوره رفتیم اون نمیخواد خوب بشه.. خانوادش هم حمایت میکنن کار هاش... پیرشدن و خرفت حالیشون نیست داره خودش بدبخت میکنه 

2731
دیگه کلی مشاوره رفتیم اون نمیخواد خوب بشه.. خانوادش هم حمایت میکنن کار هاش... پیرشدن و خرفت حالیشون ...

ایربابا ایشالا که همه چی به صلاحتون پیش بره

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
اصل کاری تخت خابم مونده و یخچال 

چرا همه چیو قراره خودت بخری ؟

منم اول زندگیم سرویس خواب نگرفتم ، اگه دارین بخرین که الحمدلله ، اگر ندارین خودتونو تحت فشار نذارین واقعا واجب نیست ، آقا داماد چی قراره بخره ؟

فقط چیزهای ضروری بخرین ، ما بعد ۲ سال خدا هر چی نداشتم بهم داد .

یه جایی رسیدم نمیدونم چیکار کنم... نمیدونم بمونم یا برم نمیدونم مقصرم یا نه... من فک میکنم اینجا برا ...

من ۱۲ ساله دارم خیلی چیزا رو تحمل میکنم ، خیلی زجر کشیدم ، ولی واقعا طلاق اخرین راهه عجله نکن ، زن ها اگه بخوان خیلی چیزا رو میتونن تغییر بدن .

من ۱۲ ساله دارم خیلی چیزا رو تحمل میکنم ، خیلی زجر کشیدم ، ولی واقعا طلاق اخرین راهه عجله نکن ، زن ه ...

من میخوام شوهرم 5 تا خواهر عفرررریییته داره

کار نداره 

دهن لقه

شایدهم حتی معتاد هم باشه

من میخوام شوهرم 5 تا خواهر عفرررریییته داره کار نداره  دهن لقه شایدهم حتی معتاد هم باشه

خب ببین شوهر من خیانت کرده ، دست بزن داره ، فحشای خیلی رکیک و زشت میده ، احتراممو نداره ، ولی هم حمایت نداشتم هم کلا طلاق دوست نداشتم ، اگه دوسش داری بمون ، سنی هم هنوز نداری ، خوب فکر کن بعد تصمیم بگیر ، برای طلاق هم حتما حتما پیش مشاورای متدین برو ، ان شاء الله هر چی خیره همون برات پیش بیاد .

خب ببین شوهر من خیانت کرده ، دست بزن داره ، فحشای خیلی رکیک و زشت میده ، احتراممو نداره ، ولی هم حما ...

اره باید برم قبلش مشاوره 

همچی نصف نصف هس تیکهای بزرگ

باز هم خوبه

کاش یخچال رو پای شوهرت گذاشته بودین ، من اول زندگیم وسایل ضروری مثل اتو و چرخ گوشت و لباسشویی و فرگاز و جارو برقی و چرخ خیاطی و یه دست ارکوپال و تفلون و یه سری چیزای دم دستی گرفتم ، شوهرم کولر و قالی و یخچال و میز ارایش و موکت گرفت ، بعدا یواش یواش خرید کردیم ، طوری که یه سال و نیم بعد مبل داشتم ، بهترین سرویس خواب رو داشتم ، ال سی دی بزرگ گرفتم و ... واقعا واقعا وسایل بود و نبودشون چندان تاثیری روی ارامش ادم نداره . دلتون خوش باید باشه . با همسرت صحبت کن در این مورد ، خودتون فقط تصمیم بگیرین .