2737
2734
عنوان

از بی احترامی خانواده شوهرم خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 41 پست
عزیزم تازه اولش هست از خانواده شوهر بیشتر از این انتظار نداشته باش

اخه مادرشوهرم خودش وقت و بی وقت و بی خبر میاد خونه ما و همیشه پذیرایی میکنیم ازش انتظار این رفتار نداشتم و کلی خجالت کشیدم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
اخه دعوت نبود که مثلا سیزده به در میگفت بیاین مامانم اینا میگفت نه ممنون ما با هر سال میریم باغ براد ...

حالا گلی به گوشه‌ی جمال خانواده‌ی شوهر شما که دعوت کردن شما نرفتین و از این قضیه ناراحتی که ول کردن رفتن من چی بگم که الان یه ساله عروسی کردم ۴ ماهم نامزد بودم خانواده شوهرم یه تعارف خشک و خالی هم به خانوادم نکردن خودم هنوز رنگ خونه مادرشوهر ندیدم پس ببین بالاتر از سیاهیم رنگی هست عشقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما فقط یکم دیر رسیدیم  درباره دعوت ها هم زنگ نزدن که دعوت کنن فقط از طرف من یا نامزدم می ...

گلم فکر کن برعکس بود 

مادر شما همین گفتنا رو میگفت ولی مادرشوهرت اینا نمی اومدن 

یا مثلاً دیر میرسیدن 

شما وقتی دیر رسیدین زنگ زدین که عذرخواهی کنین؟؟

عزیزم ما فقط یکم دیر رسیدیم  درباره دعوت ها هم زنگ نزدن که دعوت کنن فقط از طرف من یا نامزدم می ...

دیگه قرار نیست که واسه دعوت رخش رستم رو بفرستن پی خانواده ت!!!!

گفتن شما هم نرفتید دیگه

این بار هم که باز مشکل خودتون بود که دیر رفتید

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
2731
خب

وقتی دیدمشون چی بگم که بفهمن ناراحتم از رفتارشون

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
حالا گلی به گوشه‌ی جمال خانواده‌ی شوهر شما که دعوت کردن شما نرفتین و از این قضیه ناراحتی که ول کردن ...

تو منی یا من تو

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
دیگه قرار نیست که واسه دعوت رخش رستم رو بفرستن پی خانواده ت!!!! گفتن شما هم نرفتید دیگه این بار هم ...

عزیزم دیر در حد نیم ساعت نه اینکه چند ساعت 

اونم برای ماشینمون مشکل پیش اومد 

احساس میکنم اونا از اولش نیومده بودن وقتی حرف چای شد نامزدم رفت زود اوردشون و منتظر بهونه بودن که برن 

انگار نمیخواستن رو بدن که بریم باغشون 

احساس میکنم همش تعارف الکی بود که میگفتن بیاین باغمون 

2740
عزیزم دیر در حد نیم ساعت نه اینکه چند ساعت  اونم برای ماشینمون مشکل پیش اومد  احساس میکن ...

خب اگه برداشتت اینه دیگه نرید

چیزی هم نگو

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
حالا گلی به گوشه‌ی جمال خانواده‌ی شوهر شما که دعوت کردن شما نرفتین و از این قضیه ناراحتی که ول کردن ...

مادرشوهرم تقریبا ۱۵ روز بخاطر امتحانای دخترش با دخترش میومد مدرسه و چون خونه ما نزدیک بود هر روز نیومد خونه ما 

واقعا بهش احترام میزاشتیم اصرار میکردیم بمونه ولی اونا بعد مدت ها که رفتیم باغشون محلمون ندادن

خب اگه برداشتت اینه دیگه نرید چیزی هم نگو

اخه اونا میخوان بگن که کار پیش اومد و شما دیر کردین 

میخوام یه جوابی بدم که مودبانه باشه ولی بفهمن که من خر نیستم ولی به روم نمیارم کاراتون رو 

اخه اونا میخوان بگن که کار پیش اومد و شما دیر کردین  میخوام یه جوابی بدم که مودبانه باشه ولی ب ...

یگو اره مثلا محمد گفت کار برا بابا پیش اومد کاش شما میموندید مامان

مامانم بخاطر گل روی شما اومده بود

خودش تا تهشو میفهمه

به نظرم ناراحتی نداره من فکر میکنم اونا تو فکرشون این بوده که شما مهمون نامزدت بودید میذاشتی اینبا ...

اخه مادرشوهرم بارها و بارها بدون خبر اومده خونه ما ، و تعارف میکرد بیاین باغ ماهم گفتیم بعد مدت ها بریم که نگن شما خشک هستین و اینا 

باغ مال پدرشوهرمه اخه  

2706