2737
2734
بیشتر برای خرید میخوام راهنمایی کنید مخصوصا لباس قیمتها وکیفیتها نسبت به ایران چه جوریه ارزش خرید کردن داره یانه ؟؟؟؟؟؟ رستوران ایرانی هم داره ؟کجا؟ ممنونم میشم راهنمایی کنید وهرچیز دیگه ای به ذهنتون میرسه یاداوری کنید پیغامهاتون میام میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
15 مرداد اول اینکه قیمتها مخصوصا لباس نسبت به ایران چه جوریه ارزش کلی خرید کردن داره ؟ یا فقط در حد سوغاتی خوبه ؟ رستوران ایرانی پیدا میشه وکجا ؟ غذای رستورانهای خودشون قابل خوردن هست البته از نظر ذائقه ما ؟ جاهای گردشی وتفریحی که توپ باشهههههههههه برای من مهمترین نکته خریده ازاینجا به نظرت چیزی میشه برد که اونجا اگه با ذائقه ما جور نبود از گشنگی نمیریم مثل کنسرو از این قبیل چیزهااااااا
2740
غذاشون خیلی بده فقط فست فود خرید هم که همه جوره داره هم ارزون و کیلویی هم مارکدار و گرون یشم و مروارید هم داره که خیلی خوشکلن همینطور ابریشم که اگه نخری پشیمون میشی
من اصلا از خرید چین راضی نبودم اینقدر که برنامه فشرده است خسته و کوفته آدم رو می برن مرکز خرید اونم جاهای خوب نمی برن یه جا هستش سیلک مارکت کلی باید چونه بزنی که 400 یوان رو 100 یوان بخری بعد که می خری میای می بینی همسفرت همون جنس رو 50 یوان خریده کلا جاهای مارک دار خوب نمی برنت تو پکن تو خیابون وان فوجینگ می تونی خوب خرید کنی اچ اند ام هستش زارا هست گپ هست ولی بازم مفت نیستن مثل همین ایرانن قیمتاشون توی شانگهای خرید بهتر بود تو خیابون نانجینگ میشد جنسای خوب رو پیدا کنی با قیمت مناسب کنار باغ یو هم یه مرکز خرید خوب هستش ولی به نظر من از همه جا بهتر هانگجو بود برای خرید قیمت ها خیلی با پکن و شانگهای فرق داشت چون اونجا مالیات رو جنس ها نمی خورد من بیشتر خریدمو از هانگجو کردم رستوران ایرانی هم تو پکن هست رستوران رومی توی سیلک مارکت هم یه رستوران هندی هست غذاش حلاله خوب بود غذاش تندی اش رو هم خودت انتخاب میکردی ولی الان می خوای بری وحشتناک هوا گرمه لیمو ترش حتما با خودت ببر یادت نره تو شیشه های آب معدنی بریز همراهت باشه هم رفع عطشه هم خدای نکرده مریض نشی
2706