2733
2739

قشنگه

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مگه تو دستای کت وکلفت انگشترغیرساده میکنن؟اتفاقا انگشترساده برای دست های درشته

نه خب باید انگشتر به دستت بیاد اینو مثلا پدر من بزاره انگشتش یجوریه 

2740
چون تگ نمیشه میگی؟

براي من که کلا اسمش نوشته نمیشه و کاربریش نمیاد بالا شماهم میگي ابي نمیشه پس با این حساب حتما پوکیده دیگه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
اخه من خیلیارو که باهاشون حرف میزنم نمیتونم تگ کنم کلا تگ کن نی نی سایت ترکیده انگار

اره اینم هست

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
نه خب باید انگشتر به دستت بیاد اینو مثلا پدر من بزاره انگشتش یجوریه 

شرف الشمس هم خوبه ها

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد