2733
2734
عنوان

خانومایی که شوهراشون ورزشکارن و باشگاه میرن تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 59 پست
این چه امضاییه مردم ازخنده     باشگاه مگه بازن  پسرم سه سالو خورده ایشه تاالان بخا ...

😂😂😂😂

آره بازشدن منم دخترم دوسالشه چندوقت دیگه شروع میکنم به رفتن البته تاقبل کرونامیرفتم یکسال

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم میخواستم الان همینو بگم  اسی شوهرت مسئوله مادرته اون باید بمونه مواظبش باشه نه توووو

واقعا من این همه از خودگذشتگی برام غیرقابل تصوره  

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
این چه حرفیه. همه ی پیرا اینطوری نیستن.  مادربزرگ من و خاله ی مادر من به حدی بانمک هستن دلت بر ...

خدا حفظشون کنه 

متاسفانه مادرشوهرم خیلی ناامیده همیشه فقط از بیماری و پیری دم میزنه 

کلی تدارک میبینم باهم بریم یه ساعت بشینیم بیرون یکم قدم بزنیم پاشو میزاره بیرون دم در دوساعت با صغری خانم حرف میزنه بعد میگه بنداز اینجا بساطتو به صغری خانمم بدیم 

یا اژانس میگیرم میبرمش طبیعت جلوی خانومای جوونو میگیره میگه حجاب کن میری تو اتیش یا به خانوم دیگه میگه چرا میزاری بچه ت بیاد اینور مواظبش باش بچه داری هنر میخواد و... منم همه ش دود از کله م بلند میشه 

میگه به شوهرمم نگم میدونه دعواش میکنه قسمم میده 

بخدا دلم پوسید 

2731
خدا حفظشون کنه  متاسفانه مادرشوهرم خیلی ناامیده همیشه فقط از بیماری و پیری دم میزنه  کلی ...

چه پیرزن باحالی😂😂

ارع حق داری اما خودت بهش تذکر بده. 

چقدر خوب که مشکلی با نگهداری ازش نداری. نمیدونی چقدر به دلم نشستی. واقعا دل بزرگی داری خوشبحالت. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
اره واقعا خیلی سخته خنده م گرفت ببخشید مثل شوهر خودمه از هرفرصتی برای ورزش استفاده میکنن 

من هربارمیزنم توذوقش میگم الان کو بازو کوخط های سینه 😅😅

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
2738
به نظرم بیشتر به فکرخودت باش  نگهبان مادرهمسرت هستی بعد همسرت میره با دوستاش طبیعت و تفریح!

واقعا هرچی باهاش حرف میزنم قول میده عوض بشه ولی همون اش و کاسه 

اخر شب با کلی خوراکی میخره میاره برام که خوشحالم کنه انگار بچه م 

من شوهرم یک روز در میان یک ساعت و نیم میرفت ولی بچه دومم دنیا اومد دیگه نرفت تا شش ماهگیش بعد دو سه ماه پسر اولمم میبرد با خودش دیگه از کرونا هم نرفت همون یه روز در میان تو خونه یک ساعت ورزش میکنه پسرامم سرشون گرم میشه

😂😂😂😂 آره بازشدن منم دخترم دوسالشه چندوقت دیگه شروع میکنم به رفتن البته تاقبل کرونامیرفتم یکسال

بسلامتی عزیزم موفق باشی 

اگه بازه حتما میرم دعاکن برام دوست پیدا کنم اونجا 

چه پیرزن باحالی😂😂 ارع حق داری اما خودت بهش تذکر بده.  چقدر خوب که مشکلی با نگهداری ازش ندار ...

اره بعضی کاراش واقعا با مزه ست 

خیلی ساده ست منم بهشون تذکر میدم میگه وظیفمه باید بگم 

یا مثلا یه لیوان نوشابه میخوره برا اینکه شوهرم دعواش نکنه برای قندش میگه بگو من خوردم 😂

قربونت عزیزم لطف داری نه من مشکلی ندارم البته اینجورم نیست همه ش ازش نگهداری کنم برای سی نفر غذا درست میکنه مثل رستوران ولی حیف پادرد کمر درد داره 

2706