2737
2739
برو بابا توام اسکل کردی مارو طرف ۱۶ سال سابقه داره تو چی میگی

😶😶😶😶😶😶😶😶

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول الگو بکش گلم بعد پارچه و دولا بسته قشنگ پهن کن دیگه الگو بذار قیچی هم تیز باشه شیک برش بزن کیفشو ...

الگو یعنی چی دقیقا؟

بله حتما اگر یاد بگیرم هربار یادت میکنم بخدا

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌
2728
اول الگو بکش گلم بعد پارچه و دولا بسته قشنگ پهن کن دیگه الگو بذار قیچی هم تیز باشه شیک برش بزن کیفشو ...

مثلا میخوام از پارچه یه مربع در بیارم 

2740
 بزن نت توضیح هس کجا یادت دادن الگو نگفتن

اخه نمیخوام خیاطی کنم مثلا میخوام یه مربع ببرم از رو پارچه 

،کوسنش کنم 

نمیخوام لباس بدوزم ک گلکم

خو دو سه ماهه خیاطی زدی توقع داری خونه هم بخری

عزیزم زبونت خیلی تلخه ها

مثلا چطور جذب کنم همه میگن وا تو تازه خیاطی!

دوختت تمیز هست؟خواهر من کارش خیلی تمیزه قیمتاش هم منصفانه هست من به همه ی دوستام همسایه هایی که میشناسم سپردم لباسایی که برای خودم دوخته عکس گرفتم تو گروهای دوستانه فرستادم حتی وقتی میرم خرازی وسیله بخرم لباس دوخته شده کامل را با خودم میبرم براش دکمه یا وسیله ی دیگه بخرم همونجا کلی مشتری پیدا میشه چون واقعا کارش تمیز هست 

انشااله شما هم موفق باشی

اللهم عجل لولیک الفرج
2706