2737
2739
عنوان

چیکار کنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 30 پست
باید بری دکتر اگه کیست باشه قرص ال دی میدن بخوری بعدش پریود میشی ولی حتما دکتر برو و سونو انجام بده& ...

ازمایش و سونو رفتم فک کنم گفت کیست فلفلی داری تعدادشم زیاده

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
نخور اینارو.. کیست باشه خیلی ضرر داره ها 

چیکار کنم گفتم بخورم شاید اومد صورتم شده پر جوش دیگه😭😭😭😭

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ  بد مجردم هستی کیستم داری باید دکتر بری قرص بده بهت

نمیشه خودم یکی دو دوره بخورم ال دی؟

2731
چه قرصی؟ من ال دی گرفتم که بخورم دکتر بهم گفت باید ال دی بخوری آزمایشات بیار بگم چقد بخور دیگه نرفتم ...

قرصش از روز سوم پری خوردم تا ۲۴ دونه بود ال دی نبود ولی ایرانیم بود یه ورق داد خوردم واسه اینکه پری هم بشم یه امپول با قرص پروژسترون داد شبی دو تا خوردم یه هفته بعد باز شدم سر خود چیزی نخور برو دکتر  حتمن من نرفتم کیستم شد ۵ سانت

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
خوب قرص ننوشتن واست ؟؟؟؟ یه دکتر برو حتما 

گفتم ال دی بخور ولی مقدارشو نگفتن رفتم دکتر ازمایشم باهام نبود گف ازمایشتو بیار بهت بگم چقد بخور دیگه نرفتم با این وضع کرونا هم.نمیشه رفت

قرصش از روز سوم پری خوردم تا ۲۴ دونه بود ال دی نبود ولی ایرانیم بود یه ورق داد خوردم واسه اینکه پری ...

ممکنه با قرص رفع نشه؟؟؟

نمیشه خودم یکی دو دوره بخورم ال دی؟

میگن منظم میکنه ولی ۳دوره باید بخوری و سرساعتو رعایتم بکنی هرشب بخوری

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2738
میگن منظم میکنه ولی ۳دوره باید بخوری و سرساعتو رعایتم بکنی هرشب بخوری

خیلی وقته پریودیم نامنظمه 18 سالمم بیشتر نیست چون مجردم هی پشت گوش انداختم و ترسیدم ال دی بخورم الان بدن و پوستم داااغون شدهکه😭😭😭

خیلی وقته پریودیم نامنظمه 18 سالمم بیشتر نیست چون مجردم هی پشت گوش انداختم و ترسیدم ال دی بخورم الان ...

خواهرمنم مجرده و پریش نامظمنه باید سونو بری ازمایش بری ب مجردی ربطی نداره خودتو درمان کن عزیزم.خواهرمنم قرص نخوره پری نمیشه 

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
خواهرمنم مجرده و پریش نامظمنه باید سونو بری ازمایش بری ب مجردی ربطی نداره خودتو درمان کن عزیزم.خواهر ...

الان قرص بخورم مشکلی نداره؟ یا باید بزارم بعد از اینکه پریود شدم؟؟

الان قرص بخورم مشکلی نداره؟ یا باید بزارم بعد از اینکه پریود شدم؟؟

ال دی؟

نمیدونم خیلی

بااینک متاهلم یکی ذوبار بیشتر مصرف نکردم

ال دی؟ نمیدونم خیلی بااینک متاهلم یکی ذوبار بیشتر مصرف نکردم

مرسی از راهنماییت ممنون❤❤

مرسی از راهنماییت ممنون❤❤

فداتشم عزیزم.ان شااالله مشکلت حل بشه

2706