2733
2734

وای خدا چ غلطی کنم اینقد صبح تا شب حرص میخورم شیرخشک فرنی نمیخوره برنج و سوپ واشم نمیخورههرچی درست میکنم

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

بچه من ۹ ماهشه عشقش اینه براش کته بپزم با سوپ مرغ بش بدم. توم امتحان کن شاید خوشش اومد

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

دختر من کته وماست وسیب زمینی خیلی دوست داره

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه من ۹ ماهشه عشقش اینه براش کته بپزم با سوپ مرغ بش بدم. توم امتحان کن شاید خوشش اومد

سوپ مرغ چطوری درست میشه؟ببخشید من اصلا سوپ پختن بلد نیستم و تاحالا درست نکردم🙂

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

بخدا الانم درست کردم هرچی میدمش تف میکنه ببخشید

سوپ مرغ چطوری درست میشه؟ببخشید من اصلا سوپ پختن بلد نیستم و تاحالا درست نکردم🙂

مرغ با کره سرخ کن کمی زردچوبه بریز و ۲لیوان آب. گاز کم کن تا خووب بپزه و آب مرغ کم وغلیظ شه. با کته بده نوش کنه

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2738
پسرمنم هیچی نمخوره .داره میره تو نه ماهگی غذا میبرم سمتش.میلرزه و صورتشو اونطرف میکنه یا دهنشو بازن ...

مثل دخترمن ک ده ماهشه

بچه ها تو اين سن بد غذا ميشن پسر منم اينجوري بود البته الانم كم نيس..!! ولي بزار جلوش هودش بخوره مثلا برنجو يكم شفته درست كن قلقلي كن بزار جلوش هم راحت ميبلعه هم خودش ميخوره يا سيب زميني تيكه كن بزار جلوش كتلت و كوكو خيلي دوست دارن ماكاروني هم همينطور يه مدت اينجوري بده دوباره غذاهاي قبلي رو بده فقط بايد تنوع بدي 

بخدا الانم درست کردم هرچی میدمش تف میکنه ببخشید

غذا تو شیشه بپز بش بده شاید خوشش اومد

مرغ با کره سرخ کن کمی زردچوبه بریز و ۲لیوان آب. گاز کم کن تا خووب بپزه و آب مرغ کم وغلیظ شه. با کته ...

وای چقدر اسون😍😍این سوپ فقط مخصوص بچه هاست؟ راستی پیاز نباید بزنیم بهش؟

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
منم همین مشکلو دارم.خواهرزادم همسنشه همه چی مبخوره.این ن😑هرچی درست کردم ریختم دور

فقط صبح تا شب شیرخودمو میخوره ببخشید بس میخوره سینم سوخت فقط

وای چقدر اسون😍😍این سوپ فقط مخصوص بچه هاست؟ راستی پیاز نباید بزنیم بهش؟

یه کم پیاز و سیب زمینی رنده کنی توش که عالی میشه

2706