2737
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم ...کرم حموم و دسشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 18022 بازدید | 64 پست
اره خیلی وول میخورن وای من میترسم حالم بد میشه ازشون ی موقه رو فرشام نیان☹☹☹

باید ببینی لونشون کجاست وگرنه هر چی سمپاشی کنی تموم نمیشن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
کرم؟!!!چقدی؟نشنیده بودم عجیبه؟درحمام و دستشویی از چه جنسیت چوبه ؟شاید تو در لونه کردن

چوبه ک تقریبن بس آب خورده تهش باد کرده

ولی ب زیر در دست کشیدم چیزی ازش بیرون نیومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئن امشب میاد تو خوابم😐

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
 اونا که تو خاکن و تمیزن تو فاضلاب نمیان 

پس چه کرم سیاهی؟والا وهم برم داشت این چه صیغه ای شد تو دستشویی کرم؟

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2731

[QUOTE=143009547]اره خیلی وول میخورن وای من میترسم حالم بد میشه ازشون ی موقه رو فرشام نیان☹☹☹[/

با وایتکس و اب دستشویی رو بشور من خونم نو سازه توی دستشوییمون هست البته کمتر شده خیلی دستشویی رو با اب وایتکس میشورم.خیلی چندش هستن

سیاه نیست سفیدن سیاه تو دست شویی نمیاد مخصوصا خونه اش نو سازه . خخخخ انگار من مدرک کرم شناسی دارم 🤔😁 ولی تا جایی که میدونم سیاه تو خاکن 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
چوبه ک تقریبن بس آب خورده تهش باد کرده ولی ب زیر در دست کشیدم چیزی ازش بیرون نیومد

پس همونه،ببین برادر شوهرم خونه گرفت از درو دیوارش سوسک بالا میرفت هرچی سمپاشی کرد اونم چه قدر قوی هیچی نشد آخر در دستشویی رو برد بیرون باز کرد دید کلی سوسک و تخم سوسک توشه،اگه در دستشوییتون بادکرده بکن ببر تو حیاطی جایی،بعد سرویسها رو سمپاشی کن اگه تموم شد که از در بوده باید عوضش کنید

2740

خداشاهده ک خوابم نمیبره از غصه یاد قیافشون ک میافتم چندشم میشه 

سفید رنگه ی نقطه سیاه ب عنوان سر و بقیش سفید و خیییلیم وول میخورن

ن کرم خاکی و خرخاکی نیستن ک  کرم سفید رنگه تقریبن و خیییلی سخت جونن و خیلیم وول میخورن تو اینت ...

الان از همسرم پرسیدم مهندسه میگه باید سمپاشی چاه بکنید چیز بدی نیستن نگران نباش میگه چون چاه تازه زده شده از فاضلاب میان بالا

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
الان از همسرم پرسیدم مهندسه میگه باید سمپاشی چاه بکنید چیز بدی نیستن نگران نباش میگه چون چاه تازه زد ...

شاید به خاطر فاضلاب شهریه این جک و جونورها پیداشون میشه 

یعنی از این حشره کشای کامن بگیرم بزنم جواب میده؟؟

مگه شماهم دارید؟

کرم روده هم سفیده ها. 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
2706