2733
2734

عزیزم حست طبیعیه. حالا ن بخاطر کاری ک اونا کردن،، چون با یه همخون قرار رو ب رو بشی ک اصلا شناختی نداری راجع بهش.

ولی خود دار باش و با محبت برخورد کن. بالاخره بچشونی

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من جرمم این بود که دختر به دنیا اومدم...بابام گفته بود دختر نمیخوامو منو دادن به ی خانواده ی دیگه&nb ...

متاسفم برا همچین خانواده ای از این خانوادت راضی هستی؟ و اصلا به نظرم من مادر واقعیت اونه که بزرگت کرده محبت بت کرده نه اون که فقط زایید و ولت کرد 😔😔😔

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2731
من جرمم این بود که دختر به دنیا اومدم...بابام گفته بود دختر نمیخوامو منو دادن به ی خانواده ی دیگه&nb ...

همین 

بابات وضع مالیش چجور بوده؟

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
پس چرا یکی دیگ  خودشون کحا بودن  از کجا پیداشون کردی  چرا دلت کردن  وایی کاش ...

جرمم این بود که دختر به دنیا اومدم...از طریق داییم‌که بوکسور بود و عکساش تو نت بود تونستم پیداشون کنم

عوضییییییی خانواده ای ک بزرگت کردن خوبن؟ 

پس الان براچی اومدن؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

استارتر بالاخره مادرت هم نه ماه تورو توی وجودش نگه داشته و احتمالا اختیاری نداشته. ناراحت نباش و همه امور رو ب خدا بسپار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردی که بزرگم کرده فوت شده زنه هم باهام لجه

از بچگی لج بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردی که بزرگم کرده فوت شده زنه هم باهام لجه

آخ  از کی فهمیدی ؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2706