2733
2739

خیلی غصه میخورم چون خونه نداریم البته یدونه داریم ۳دنگ اش برای ماست شوهرم اول نامزدیمون خرید الانکه وضعیت آنقدر خرابه چی کار میکنید؟؟ما تازه میخوایم بریم زیر یه سقف و به جز ماشین و ۳دنگ آپارتمان هیچی نداریم و گاها به شوهرم میگم آنقدر نامزد بمونیم که خونه بخریم ولی قبول نمیکنه بابام یه خونه داره میگه برین یه سال بشینین بدون کرایه ولی اخه ۱ساله من به چه دردم میخوره ☹️😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به سختی خونه داریم مال خودمونه کوچیکه یه اتاق خاب یه پذیرایی و اشپزخونه و یه حیاط ماشین رو ک یکی بیشتر نمیگیره کوچیکه ولی مستاجر نیستیم تازه هم ساختیمش شیکه بنظر خودمون همه چی داریم فقط گاز هنوز نخریدم بعد بیکاره ب سختی میگذره میخام طلاهام بفروشم ماشین بخره بره سرکار هیچکدوم از خانواده ها هم بهمون چیزی نمیدن

2740

بازهم خد را شکر اول زندگی سه دانگ منزل دارین. خیلی ها با بیست سال زندگی مستاجرند ولی زندگی خیلی سخت شده. من و خانمم کارمند رسمی هستیم. واقعا اصلا رشد نداریم با 15 سال سابقه ازدواج. خیلی ها در حال خروج از کشور هستند. 

اون ۳دونگ‌رو بفروشید ماشین و طلا هم بفروشید   اگه شوهرت ارزشش رو داره پولدجهیریم بزار وسط ...

جهیزیه امو خریدیم تکمیله ولی اگه بدونی چقدر با سختی خریدیم ما که پدرم مادرم کارمند هستن ماهی شد که دیگه ۱۰روز آخر پول نموند برامون و از داداشم پول گرفتیم