2737
2734

هر کی نداشته بگهههه😍

اَز بُلَندایِ نِگاهِ تو،فَقَط پَرواز و پَرواز و پَرواز🌸🧚‍نَه محضر لازِمه،نَه حَلقِه خب،امّا تویی هَمدم،تویی مَحرَم،تویی هَمراز❤💏

شماره میفته 

(یا الله) تا جون داشتم بحث میکردم اما الان فقط ول میکنم و میرم نمی دونم پیر شدم یا عاقل یا هر دو.🤷‍♂️.(تاپیک هام مخاطب خاصی نیست، یا شکست عشقی نخوردم 🤭 چون از نظر من قشنگ هستن گذاشتم) 
شماره میفته 

کجا

اَز بُلَندایِ نِگاهِ تو،فَقَط پَرواز و پَرواز و پَرواز🌸🧚‍نَه محضر لازِمه،نَه حَلقِه خب،امّا تویی هَمدم،تویی مَحرَم،تویی هَمراز❤💏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من ندارم .

البته خط ایرانسل هم ندارم

هممون باید بریم چند واحد دلجویی پیش سعدی پاس کنیم فقط اونجاش که میگه                     ای سرو خوش بالای من   ای دلبر رعنای من                                                                         لعل لبت حلوای من        از من چرا رنجیده ای؟                                                                                       

😂😂😂

اقا اذیت نکنییین

کجا

من ندارم 

ولی حیف نمیشه شماره داد 

(یا الله) تا جون داشتم بحث میکردم اما الان فقط ول میکنم و میرم نمی دونم پیر شدم یا عاقل یا هر دو.🤷‍♂️.(تاپیک هام مخاطب خاصی نیست، یا شکست عشقی نخوردم 🤭 چون از نظر من قشنگ هستن گذاشتم) 
2738
دلت بسوزه چند روز پیش یه سیم پیدا کردم تو خونه زرتی براش ایرانسل من نصب کردم واسه هر سیمم ۵۰ داد همه ...

چیکارش کردییییییی😶😶😶😶

چجوری ۵۰ گیگ مصرف کردی؟

من ندارم  ولی حیف نمیشه شماره داد

شمارتو پاک میکنم

شماره منم واست میاد

چیکارش کردییییییی😶😶😶😶 چجوری ۵۰ گیگ مصرف کردی؟

۵۰ گیگ نه ۱۰۰ گیگ 

آخه هر دو سیم برای خودم بود 

فیلم دانلود کردم کلا 

حافظه گوشیم ۱۲۸ گیگه فقط ۷۰۰ مگ جا مونده بود 🤣🤣🤣

سلام،چطوری میتونم ایرانسل من بگیرم،خطم ایرانسله

ایرانسل من نداشتی تاحالا؟