2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام یعنی شما 97 عقد کردید  بعد الان بچه تون نزدیک یکسالگی اخه تیکر گذاشتید ؟؟

من عقد و عروسيم يك روز بود

مرداد ٩٧ 

٩ ماه بعد ازدواج باردار شدم 

يك سال و نيم از تاريخ عروسي پسرم به دنيا اومد 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2731
آفرین به تو کاش منم میتونستم مثل تو باشم.واسه من بار دوم ک اومدن خونمون گل آوردن و گلشون هم خوشگل بو ...

خانمي قطعا شما از من بهتري 💕

به خاطر يه شاخه رز تزيين شده ناراحت شدي

بنظرم خيلي شيك و با كلاسه و بيشتر عشق رو ميرسونه

توي فيلما هم مگه نديدي براي ابراز عشق ها و اتفاقات زيباشون

يك شاخه گل بهم هديه ميدن نماد قشنگيه

تازه همسر من همون يك شاخه رو هم براي زايمان نخريد فقط يكي دو روز بعد طلا خريد 

چون اون روز بنده خدا سرش خيلي شلوغ بود و استرس داشت

منم انتظاري نداشتم

خانمي قطعا شما از من بهتري 💕 به خاطر يه شاخه رز تزيين شده ناراحت شدي بنظرم خيلي شيك و با كلاسه و ...

آفرین به تو من میخواستم اون گل رو چون خشک شده بندازم دور و همسرمم ناراحت نمیشه ولی حالا برای اینکه بهش بفهمونم بازم دوست دارم همون گل رو هم نگهش میدارم

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
آفرین به تو من میخواستم اون گل رو چون خشک شده بندازم دور و همسرمم ناراحت نمیشه ولی حالا برای اینکه ب ...

خيلي هم عالي إن شاالله فرزندتون خيلي خيلي موفق بشه 💕

خيلي هم عالي إن شاالله فرزندتون خيلي خيلي موفق بشه 💕

ممنون عزیزم

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
من میگم ادم لازم نیست از اولش خیلی با پز بالا بیایی خواستگاری دختری مرذم  کم باش ولی صادق باش. ...

دقیقا موافقم،این که اول اوتجوری وبااون رفتارمیان جلو وبعدیه مدت کلا عوض میشن خیلی بده ازاول یه رو باشید نه دورو