2737
2734

دوستای گلم که تجربشو داشتید میشه بگید علائما شبیهن یا نه؟ الان من 7 روز به موعدم مونده مرتبم هست ولی علائمشو دارم زیردلم تیر میکشه و بی حالم و حس میکنم هر لحظه ممکنه پریود شم... بیبی چک میزنم نتیجه نا معلوم میزنه ینی قسمت سی خط نمیفته... قرصم مصرف میکنم روکین ولی خب بعضی شبا شده یادم بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

من خط شکم داشتم،سینه هام سنگین شده بودن

دل درد هم داشتم😁منم ماه پیش همین استرس و کشیدم،انشالله که بارداری....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

مامان آلاء خوبی عزیزم روبراهی ؟ من تو فکرت بودم .. خدا بهت بخاطر صبری که داشتی مقام عظیم بده 

الان دوس دارم بهت بگم آفرین به این صبر واستقامتت

امیدوارم بزودی خبربارداریت بدی تا دل ما هم با دل تو شاد بشه عزیزم 😊

خدایا ❤ همین که تو هستی کنارم .... من غرق در آرامششششششششم 😍😍😍❤❤ خداجونم خیلی عاشقتم😙😙من قراره مامان دوقلو یا سه قلوها باشم😍😍😍البته بااجازه تو خداجون جیگرمممممم😗😗😗 خدایا دخترامو و محمدم رو زودی بهم بده😚😚😚 خدایا عاشقتم..بزودی تیکربارداریمو میزنم بلطف تو ای مهربان خدای من😘
2706