2733
2734

ب هیچی هم دس نزنم ماسکم داشته باشم بازم ممکنه ک. ب مردم انتقال بدم؟؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

فاصله داشته باشی در حد دو متر و ماسک داشته باشی و دست هم به جایی نخورده باشه نه امکان انتقال نیست.

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاصله داشته باشی در حد دو متر و ماسک داشته باشی و دست هم به جایی نخورده باشه نه امکان انتقال نیست.

خب خداروشکر مرسی ک جواب دادی پس خیالم راحت باشه ک اینارو رعایت کنم ب کسی متقل نمیشه دیگه ن؟؟

2731
ماسم داشته باشی و دست ضدعفونی باشه بهتره اما تا میشه نرو بیرون 

مجبورم برم چندتا بسته پستیم رسیده همش رو هم تلمبار شده  پست زنگ میزنه میگه تا شب وقت داری. بیای برداری وگرنه برگشت میزنم☹️

خب خداروشکر مرسی ک جواب دادی پس خیالم راحت باشه ک اینارو رعایت کنم ب کسی متقل نمیشه دیگه ن؟؟

اگه کار واجبِ برو.

خواهش میکنم🌹

ان شاء الله که هر چه زودتر خوب میشید صلوات فرستادم براتون

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  

علاوه برموارد بالا لطفا تا جایی که میتونی حرف نزن 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

عزیزم نه منتقل تنمیشه.

بارداری و کرونا گرفتی؟اذیت نیستی؟ خفیف گرفتی گلم؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
عزیزم نه منتقل تنمیشه. بارداری و کرونا گرفتی؟اذیت نیستی؟ خفیف گرفتی گلم؟

باردار نیستم خانومی

خیلی اذیت میشم ک بو و. مزه هیچیو حس نمیکنم واقعا عذاب اوره دور از جون همگیتون باشه الهی

علاوه برموارد بالا لطفا تا جایی که میتونی حرف نزن 

از تو ماسک با کسی در حد چند کلمه صحبت کنم منتقل میشه؟؟ با فاصله 

بعد اینکه من دستامو ضدعفونی کنم پول بدم ب فروشنده باز امکان انتقال دادن هس؟؟