2733
2734
عنوان

غمناک ترین فیلمی که تاحالا دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پنج فووت فاصله 

سلام شبح 

این انیمس ولی واقعا تلخ بود ، مزار کرم های شب تاب

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
کلا فیلمای نوید محمدزاده    

چون روش کراش دارم🤣🤣🤣

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
تابستان داغ پیلوت(بشدددت غمگینه) شبی که ماه... نیمه شب اتفاق افتاد ملی وراههای نرفته اش آب و آت ...

ملی و راه های نرفته اش بنظرم خیلی بی سر و ته بود 

البته این نظر منه شاید من فیلم رو متوجه نشدم

درون توســت اگـر خلوتے و انجمنے است برون ز خویش کجـــا میروے جهان خالیــ
چقدر من‌ گریه کردم برای اون فیلم

اره منم. خیلی دردناکو غمیگین بود فیلمش

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
اره دقیقا همونجا شعر گلاب رو میخونه که میگه چشمات رو بروم ببند،خدا چشمش بازه من بشددت گریه کردم

وای من الانم میبینم تو نت گریم میگیره

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
بله و واقعن ناراحت کننده

موضوعش چیه 

اون فیلم که میگم یه خانوم بود سه تا دختر داشت شوهرش پسر میخواست و...

اخر سر زنه خودشو سوزوند 

اینقد طبیعی بود فیلم که فک میکردی مستندِ 

ینی زار زدم باهاش

2706