2737
2739

سلام.

دیگ نمیدونم با شوهرم چیکار کنم خسته شدم دیگه کشش ندارم.

آدم خوبی بود کلا معیار یک مرد خوبو داشت

دو سال پیش ما جنوب زندگی میکردیم بیستو پنج تومن وام گرفته بودیم و طلامو فروختیم ک جنوب اجاره زیاده خونه رهن کامل کنیم راحت شیم اما اون موقع من باردار بودم شمال بودم شوهرم پول رهن خونه رو میریزه تو سایت پیش بینی فوتبال و فوتبال پیش بینی میکرد ی جورایی مثل قمار امروزی اگ میبرد ک سودشو میگرفت اگ میباخت ک هیچی . پول خالم امانت دستم بود ک ببرم بانک بزارم براش چون پیر و سواد نداره من امینش بودم شوهرم از کارت من یواشکی پولمو میکشه و من خبر نداشتم ک باز قمار کرد . قبلا ی کم خبر داشتم ک بازی پیش بینی میکنه اطلاعات فوتبالیشم زیاده منتها مبلغ کم میزد نه اینکه یک دفعه میلیونی صفرمون کنه و همششو ضرر بده.کل موجودیمون باخت و از حساب منم پول خالمو دزدی کرد چون رمز دوممو داشت.اینجوری نبود ولی ندونم کاری کرد با اینکه 34 سال سنش بود ی ذره فکر نکرد.

من تازه بچم بدنیا اومده بودو شمال بودم بچم دوماهه بود ک این قضیه رو متوجه شدم ب پدرم گفتم و اونم رفت ب خانواده شوهرم گفت ک پسرشون زندگی منو تباه کرد بلاخره با ندونم کاریش من باید سختی بکشم ک قسط الکی بدیم تا بدهیامونو بدیم.

مادرش اینام حقو ب من دادن و پدرم چند روزی خونه رامون نداد تا تنبیه بشه و خانواده شوهرم ی فکری ب حالمون کنن ولی کاری از دستشون بر نمیمود

بعد من  گفتم من دیگه جنوب نمیام و شوهرمم جهازمو آوردو همینجا شرکت سرکار رفت. قول داد ک همچیو دوباره برام بسازه . منم تو این دو سال پیش خانوادش انقدر براش ارزش قائل شدم  و پدرمم چشم پوشی کرد و بخشید و دوباره خوب شدیم.

اما چند روز پیش دوباره متوجه شدم ک موتورمون نیست همش میگفت تعمیر گاهه و 700تومن خرج داره اینچیزا.

من بهش خیلی گیر دادم ک آقا این 700 بگیر برو بیار. ک متوجه شدم آقا دوباره دوسش بهش زنگ میزنه ک بیا این بازیو باهم پیش بینی کنیم میبازه چون پولاش دست من بودو من متوجه نشم رفت موتورشو فروخت پول ضرر این پیش بینی بازیو داد

دوباره بهم دروغ گفت انگار من براش مهم نیستم آدم خوبیه ولی خیلی ولخرجه و با اینکه بهم قول داده بود دیگه سمت پیش بینی فوتبال نره دوباره رفت ضرر کرد.

تو رو خدا بهم راهنمایی کنید ک دیگه چیکار کنم باهاش . دوس ندارم خانوادم بدونن اونا ب اندازه کافی غصه منو میخورن نمیخوام کوچیک بشم برم ب خانوادش بگم ب خواهرشوهرم بگم امروز شوهرم خونشونشونه باهاش صحبت کنه.

ولی ضرر ک با صحبت کردن حل نمیشه من با این بشر چیکار کنم همش داره ضرر میده ککشم نمیگذه تا یکی زنگ بزنه تفریح سریع حاضره

من چیکار کنم باهاش ب نظرتون

بگو سیم کارتشو بفروشه که دوستاش بهش زنگ نزنن وسوسه نشه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه مرد بی عقلیه

ازاشتباهاتش درس نمیگیره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

بعد میگن چیزای حروم توی اسلام زیاده و هی ایرادگیری میکنن😏

اصلا میدونیم که جرا خدا قمارو ممنوع و حرام کرده؟؟ چون اولا بین برنده و بازنده کینه ایجاد میکنه،بعدشم اون فرد اعتیاد پیدا میکنه و بدبخت میشه...

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹

هر کدومشون یه گندی میزنن به زندگی آدم..شوهر منم با پس انداز مون میخواد برا پدر مادرش خونه بخره با اینکه دوتا داداش مجرد بیست و پنج ساله و سی و دو ساله داره که همراه پدرمادرش زندگی میکنن،اصلا نمیگه خودمون دوتا دختر داریم،این پس انداز تو این گرونی برا آینده ی اوناس😔😔😔😔😔

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2740
دایی من سیصدمیلیون خونشوفروخته داده ب بازی فوتبال شرط بندی 

من دختر داعیموجاریمه ملاحضه میکنم بخاطر اینکه نمیخوام بفهمه سواستفاده کنه میخوام ب خواهرشوهر بزرگم بزنگم بهش بگم

سعی کن عزیزم مشکلاتتو با خانواده ی شوهر درمیون بزاری 

این خانواده ی دختر بدبخت چه گناهی کردن که تا ما ی مشکلی واسمون پیش میاد اول میریم سراغ خانواده خودمون ! 

بهترین راه اینه قضیه رو با خانواده خودش درمیون بزاری 

و بگی پسرتون به فکر زن و زندگی نیست ! 

همیشه سرم بالاست ، چون بالا سرم خداست !
سعی کن عزیزم مشکلاتتو با خانواده ی شوهر درمیون بزاری  این خانواده ی دختر بدبخت چه گناهی کرد ...

این چند روزه بهم میگ اووو هنوزداری غصه میخوری تموم شد رفت. دریغ از یک جمله ای ک پشیمون باشه 

ب فکر جداییم اما ی بجه کوچیک دارم دلم میسوزه

من مرد میخوام محبت میخوام تکیه گاه میخوام دلمو قرص کنه نه اینجوری ک هی از چاله ب چاه بندازتمون و بی فکر باشه و مهم نباشه براش بی مسئولیت

این چند روزه بهم میگ اووو هنوزداری غصه میخوری تموم شد رفت. دریغ از یک جمله ای ک پشیمون باشه  ب ...

شوهرت فکر میکنم جزو ازون دست مردهاست که تا سرش به سنگ نخوره و تهدید نشه درست نمیشه ! 

باید درست باهاش حرف بزنی 

واسش خط و نشون بکش بگو اگه میخای به این راه ادامه بدی من دیگه نیستم ! 

بهش بگو اومدیمو توی این شرط بندی برنده شدی و ی پولی ام بردی 

میخای با پول قمار چکار کنی !!!! خرج بچه ی کوچیکت کنی 

حروم بزرگش کنی ! 

با جدیت حتما باهاش حرف بزن

همیشه سرم بالاست ، چون بالا سرم خداست !
2706