2733
2734
عنوان

خانما ها محض رضای خدا کمکم کنی نوزاد ۶ ماهم شیر نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خیلیییی حساسن اگه وقت شیر خوردن ازشون عصبانی بشی و...اونو خیلییی دیر فراموش میکنن ،شاید ی کار ...

چند روز پیش یکیشون مریض بود و غذا نمیخورد من در حالیکه دراز کشیده بود محکم میگرفتمش و به زور بهش غذا میدادم باورت میشه بعد اون دیگه با دراز کشیدن و غذا خوردن مشکل پیدا کرده الان مجبورا بلندش میکنیم رو پاهاش و بهش غذا میدیم .اینجوری میخوره😒.

حالا کی میخاد این خاطره بد رو فراموش کنه الله اعلم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2731
بابت راهنمایی هاتون یدنیا ممنونم

خاهش میکنم عزیزم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
دکتر سیاری متخصص اطفاله؟کجا هست خودتون رفتید پیشش؟

بله من هم دخترم هم داداشم که یه مشکل جدی روده وگوارش داشت ودرمانش کرد دکترای دیگه میگفتن جراحی ولی اون با دارو برطرف کرد.دخترداداشمم تنگی مقعدداشت نمیتونست مدفوع کنه ۱۰۰تادکتر بردن هیچکس تشخیص نداد اون بایه معاینه خوبش کرد.سمت شرییعتی خیابون طفر 

بزن توگوگل میاره

تبریزم 

تلفنی هم ویزیت میکنه ۱۰دیقه تا۲۰دیقه بزن توگوگل توضیحاتش ومیاره .یااگه دکتر خوب تبریز باشه بهتون معرفی میکنه .ولی حتما دکترخوب ببرش تشخیص بده بیماری هایگوارشی تاثیربدی دارن اگه درمان نشن

2706