2733
2739

اقا امروز ی فیلمیو دیدم یکی از رو به نیم رخ ازم فیلم گرفته بود واییییی دوس دارم رو سلفیام سجده کنم ویسامو ب عنوان موزیک گوش کنم خدایا کل اعتماد ب نفسم صفر شد بدونم واقن از نگاه بقیه این شکلیم یه لحظه خودمو زنده نمیزارم کی اینجوریه بیاین درد و دل

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

من 😂🏃🏻

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من 😂🏃🏻

من کلی دابسمش از خودم گرفتم انقد اعتماد ب نفسم زده بالا ک ‌خودمو انجلینا میدیدم ولی با دیدین این فیلم ک یکی ازم گرفته واییی نگم دیگ😭😭😭😭

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
من تو سلفی خوشگل می افتم ولی امان از اینکه یکی ازم فیلم یا عکس بگیره داغونم یعنی😥✌

منم اصلا با اونچیزی ک تو سلفی و ایینه است متفاوته انگار دوتا ادم جدان😐😑😂

2738
من کلی دابسمش از خودم گرفتم انقد اعتماد ب نفسم زده بالا ک ‌خودمو انجلینا میدیدم ولی با دیدین این فیل ...

دقیقا منم😂یه هویی کلا ری^ده میشم😂😂😂🤷🏻‍♀️

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
من اتفاقا برعکس خیلیا عاشق سلفیامم خیلی خوجمل میفتم😍😍😁😁یه پوشه دارم سلفی قشنگام توشه هروقت میبین ...

والا من با دیدن این فیلمه میخام سلفیامو پوستر کنم بچسبونم ب دیوارای شهر

چه فیلمی مگه چجوری بود؟😂

داشتم حرف میزدم کل جمعو داشتم سر یه قضیه متقاعد میکردم وایییی خیلی بد بودددد

غصه نخور بابا همه عکس و فیلم شرم اور از خودشون دارن😂😂اگه خیلی ناراحتی بسوزونش😁

💏"You & me 💕make a wonderful "We

وای نگو

فیلم چشن تولد داداشم من فیلم میگیرم بعد میارمش رو صورت خودم میخندم،عین اژدها افتادم،تازه دستم تکون میدم  

2706