2733
2734
عنوان

مادرای با تجربه ب نظرتون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1316 بازدید | 112 پست
دو ماه  داره تا سه سال ولی قدش خوبه دکتر گفت در اینده قدبلند میشه ب مامان باباش نمیره😂😂😂

نه عزیزم من تعجب کردم اخه بنظر میاد اصلا رشد قدیش خوب نیست. باز هم خودت بهتر صلاح میدونی ولی اگه اینبار بردیش دکتر میتونی ازش بخوای براش مکمل بنویسه. تو رنج ۸۰ تا ۸۵ قد معمول بچه های ۱۸ ماهه اس

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نه عزیزم من تعجب کردم اخه بنظر میاد اصلا رشد قدیش خوب نیست. باز هم خودت بهتر صلاح میدونی ولی اگه این ...

نمودار داره از اولم دکتر مینویسه هر سری رشدش صعودیه هر سری قد و وزن انجام میده میگه قد بلنده ولی وزنش نه اونم من بیخیال شدم عکسشو ببینی متوجه میشی خوبه قدش ممنونم بابت راهنماییت😚😚

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم من تعجب کردم اخه بنظر میاد اصلا رشد قدیش خوب نیست. باز هم خودت بهتر صلاح میدونی ولی اگه این ...

دختر من قدش هم رشد نداشت فک کنم ۹۰سانت بود 

این مکمل که گفتین چیه 

دختر من قدش هم رشد نداشت فک کنم ۹۰سانت بود  این مکمل که گفتین چیه

مطمئن نیشتم ولی یادمه برای بچه دوستم شربت کلسیم داده بودن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728

اختاپوس هستی کارت دارم؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2740