2752
2734
عنوان

جاری بازی😊

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 40 پست
وای خدا ب داد جاریت برسه ک یکی خاله زنک مث تو جاریشه

خاله زنک نیستم تو گروهه لاغری گفت با قرص های استار اسلیم 8 کیلو کم کردم. بعد سه روز پیش مادر شوهرم ازش پرسید چیکار کردی لاغر شدی گفت من مثل این عروس تون نیستم هزینه قرص لاغری بدم خودش داره خود به خود کم میشه منم بهم برخورده خب 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب حرفش جر ادمو در میاره میگه من همینجوری لاغر میشم فقط کافیه قرصارو بذاره کنار میشه خرس گنده😡

آره اگه بعدش رعایت دوباره زیاد زیاد غذا بخوره چاق میشه اون موقع هم میگه الکی دارم چاق میشم 😁

آخه خودم شماره مشاورم رو بهش دادم بعد دروغ میگه

بگو مشاور باهام دوستمه باهم در ارتباطیم گفته فلانی جاری شماست میاد پیشم ؟یا یه چیزی تو این مایه ها

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...
چیکارش داری اخه؟ من تو رژیمم انقد بدم میاد کسی ریز ریز ازم بپرسه داری چیکار میکنی لاغر شدی؟ فامیل ...

عزیزم من ازش نپرسیدم که. مادر شوهرم ازش پرسید چیکار میکنی اینقدر لاغر شدی یه کاره گفت من مثل این یکی عروس تون پرخرج نیستم که پول قرص لاغری بدم وزن ام همینجوری دارم کم میشه 😐

منه بدبخت کلا 4 بار پول قرص لاغری دادم که بهم میگه پرخرج آخه 😐

عزیزم من ازش نپرسیدم که. مادر شوهرم ازش پرسید چیکار میکنی اینقدر لاغر شدی یه کاره گفت من مثل این یکی ...

اصلا تو هم نباید میگفتی قرص خوردی اونم به خانواده شوهر .ببین الان چماق میکنن میکوبن تو سرت.

اصلا تو هم نباید میگفتی قرص خوردی اونم به خانواده شوهر .ببین الان چماق میکنن میکوبن تو سرت.

نمیدونستم اینجوری حرف میزنه که پارسال گفت تو رو خدا بگو چیکار کردی منم لاغر شم خب دلم واسش سوخت اگه مثل خودش بدجنس بودم میگفتم الکی دارم لاغر میشم

بگو مشاور باهام دوستمه باهم در ارتباطیم گفته فلانی جاری شماست میاد پیشم ؟یا یه چیزی تو این مایه ها

خیلی شکاک و بد دله اینو بگم میگه پس لابد از خرید من بهت درصد داده چقدر گرفتی ازش؟؟؟؟؟؟ 😂

2706