2752
2734
عنوان

چ کاری انجام بدم ی ساله بتونم ی میلیارد در بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اسم اختلاس میاد کهیر میزنم دیگه    

اخه چجوری اختلاس کنه بنده خدا  

بنظرم تو بورس بتونی خیلی حرفه ای بشی....

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

یه جوکه بود میگفت یه نفر خونشو زده متری ۷۳ میلیون زیرشم نوشته چون سریع نیاز دارم زیر قیمت گذاشتم 😐بنده خدا فوری ۲۵ میلیارد نیاز داشت باز ما خوبه لنگ ۵۰ تکمن ۶۰ هزارتومنیم یجوری جور میشه😂😂😂😂

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
ماهی تقریبا ۸۰ میلیون در آمد؟ یعنی روزی تقریبا دو و نیم میلیون ایده خودت چیه؟ با چه کاری میتونی س ...

نصفه شبی مغزت خیلی میکشه ها چه جمع و تفریقی کردی 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706